Adega de Favaios

* Perkant už daugiau nei 60 EUR, pristatymas Lietuvoje papildomai nekainuoja

Favaios

Adega de Favaios – Favaios mieste Douro DOC regione 1952 m. veiklą pradėjusi vyno darykla. Regione vyrauja Moscatel Galego Branco vynuogių veislė, kuri yra pagrindinė vynuogių rūšis, naudojama vyno gamybai. Visoje Portugalijoje puikiai pažįstamas vyno daryklos gaminamas pastiprintas „moscatel“ vynas. 2018 m. Moscatel Colheita 1999 Belgijoje vykusioje tarptautinėje parodoje apdovanota sidabro medaliu. Ne mažesnio dėmesio sulaukia ir putojantys Reserva ir Grande reserva vynai iš moscatel vynuogių, kurių galite rasti ir mūsų Portugališko vyno parduotuvėje.

Kolekciniai vynai

Adega De Favaios​

PORTO MOSCATEL DOURO 1980

Tai intensyvaus aromato Favaios regiono porto vynas puikiai išlaikęs citrusinių vaisų natas. Jame galite rasti gausius senėjimui būdingus aromatus, tokius kaip graikinio riešuto, džiovintos figos, skrebučio ir šokolado. Tai kompleksiškas, tačiau subtilus, salstelėjęs vynas.

Adega De Favaios​

PORTO MOSCATEL DOURO 1989

„Favaios 1989“ yra toks vynas, kuris renkamas ir gaminamas tik tais metais, kai vynuogės pasižymi išskirtine kokybe. Kruopščiai atrinkus geriausias „Favaios“ vynuoges, jos buvo maceruojamos ir fermentuojamos, kaip tradiciškai būdavo daroma šiame regione. 

Adega De Favaios​

PORTO MOSCATEL DOURO 1999

Šis medžiu ir kvapniais prieskoniais alsuojantis spirituotas Moscatel išlaikė savo vaisingumą, tuo pačiu parodydamas senesniems Douro vynams būdingą, medienos ir skrebučio skonį. Butelyje puikiai dera persipynę parfumuoti aromatai ir integruotas rūgšingumas leis Jus mėgautis kiekvienu gurkšniu.

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?