Kolekciniai vynai

Porto Valriz

Very old tawny

Vynas buvo pagamintas 1858 metais "Coimbra de Mattos" vynuogių ūkyje. Tai šiuo metu vienas seniausių porto vynų pasaulyje.

Adega De Favaios​

PORTO MOSCATEL DOURO 1980

Tai intensyvaus aromato Favaios regiono porto vynas puikiai išlaikęs citrusinių vaisų natas. Jame galite rasti gausius senėjimui būdingus aromatus, tokius kaip graikinio riešuto, džiovintos figos, skrebučio ir šokolado. Tai kompleksiškas, tačiau subtilus, salstelėjęs vynas.

Adega De Favaios​

PORTO MOSCATEL DOURO 1989

„Favaios 1989“ yra toks vynas, kuris renkamas ir gaminamas tik tais metais, kai vynuogės pasižymi išskirtine kokybe. Kruopščiai atrinkus geriausias „Favaios“ vynuoges, jos buvo maceruojamos ir fermentuojamos, kaip tradiciškai būdavo daroma šiame regione. 

Adega De Favaios​

PORTO MOSCATEL DOURO 1999

Šis medžiu ir kvapniais prieskoniais alsuojantis spirituotas Moscatel išlaikė savo vaisingumą, tuo pačiu parodydamas senesniems Douro vynams būdingą, medienos ir skrebučio skonį. Butelyje puikiai dera persipynę parfumuoti aromatai ir integruotas rūgšingumas leis Jus mėgautis kiekvienu gurkšniu.

Blandy's

Harvest Malmsey 2012

Skonis prasideda su būdinga Madeiros vynams džiovintų sausų ir pikantiškų vaisių skoniu. Jaučiamos juodosios arbatos ir brendžio skonių natos.

Blandy's

Colheita Verdelho 2008

Tai 10 metų senose amerikietiško ąžuolo statinėse brandintas likerinis vynas, kvepiantis cukruotais citrusiniais vaisiais ir turintis gyvybingą minerališką skonį.

Blandy's

Colheita Malmsey 2004

„Blandy's Malmsey 2004“ buvo brandinamas 14 metų amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais. Skonio paletė: kepinti riešutai, džiovinti vaisiai.

Blandy's

Colheita Bual 2003

2003 m. derlius buvo neįprastai sausas, rugpjūčio mėnesį lijo tik vieną dieną, o iki spalio - nė vieno lašo. Dėl šios priežasties šie metai plačiai laikomi išskirtiniais.

Blandy's

Colheita Sercial 2002

„Blandy‘s Colheita Sercial 2002“ 14 metų buvo brandinamas amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais naudojant tradicinę „Canteiro“ sistemą.

Blandy's

Colheita Malmsey 1999

„Blandy's Malmsey 1999“ buvo brandinamas 16 metų amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais. Vynas tamsios rubino spalvos.

Blandy's

Malmsey 1981

Šis kolekcinis Madeiros vynas buvo brandinamas 37 metus amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais ir, kaip ir visi šeimos vynai, šis pradėjo savo senėjimo procesą šiltoje palėpėje Funšalio centre.

Blandy's

Terrantez 1980

Išskirtinis kolekcinis Madeiros vynas, pasižymintis šviežių žolelių aitriu kvapu, kuris persipina su lyg parfumuotomis pievų gėlėmis. Aukštas ir atgaivinantis rūgštingumas puikiai dera prie šio vyno kompleksiško ir minerališko skonio.

Blandy's

Sercial 1980

Šis kolekcinis Madeiros vynas buvo brandinamas 38 metus amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais ir, kaip ir visi šeimos vynai, šis pradėjo savo senėjimo procesą šiltoje palėpėje Funšalio centre.

Blandy's

Verdelho 1979

Virš 36 metų metų vynas perėjo iš šiltesnio viršutinio „Blandy’s“ vyno namelių aukšto, „Sotão de Amendoa“, kur jis praleido pirmuosius 5 metus, į antrą aukštą 25 metus ir pagaliau į aušintuvą pirmuosius likusius 6 metus. Menas surasti tinkamą pusiausvyrą tarp vyno koncentracijos ir šviežumo slypi vyno gamintojo sprendime, kada perkelti vyną į apatinius vėsesnius namelio aukštus.

Blandy's

Terrantez 1977

Šis kolekcinis Madeiros vynas buvo brandinamas 38 metus amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais ir, kaip ir visi šeimos vynai, šis pradėjo savo senėjimo procesą šiltoje palėpėje Funšalio centre.

Blandy's

Terrantez 1976

„Blandy’s Terrantez 1976“ buvo brandinamas 21 metus amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais. Palyginti jaunas vynas, turint galvoje tai, kad didžioji dalis šeimos vynų yra brandinami daugiau nei 30 metų. Netrukus po minimalaus 20 metų galiojimo laikotarpio buvo nuspręsta vyną išpilstyti, nes buvo vyndariai nusprendė, kad vynas pasiekė nepriekaištingą likerio pusiausvyrą, rūgštingumą ir koncentraciją.

Blandy's

Sercial 1968

Tai labai gryna Sercial vynuogių išraiška pasižyminti šviežumu, nors vynas ir buvo išlaikytas beveik 50 metų statinėje. Puikiai subalansuotas rūgštingumas, su žaismingu gaivių žalumynų poskoniu.

Blandy's

Bual 1957

Tai daugiau nei 72 metų senumo Blandy’s likerinis vynas. Šis kolekcinis Madeiros vynas buvo brandinamas 60 metų amerikietiško ąžuolo statinėse su prieskoniais ir, kaip ir visi šeimos vynai, šis pradėjo savo senėjimo procesą šiltoje palėpėje Funšalio centre.

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?

×
×

Cart