Baltas vynas blanco QUINTA dos MATTOS 2018 0.75 l

Citrusinis aromatas. Gaivus ir minerališkas portugališkas vynas, jaučiamas medieno poskonis.

Laikinai neturime

13,99

Aprašymas

Derliaus metai: Baltas vynas blanco Quinta dos Mattos DOC Douro 2018
Vyno tipas: Baltasis rūšinis – Product of Portugal
Vynuogių veislės: Arinto, Gouveio, Malvasia Fina, Rabigato, Viosinho
Tūris: 0,75 L

Baltas vynas blanco QUINTA dos MATTOS 2018

Dera su: moliuskais, užkandžiais, liesa žuvimi, kepta žuvimi.

Coimbra de Mattos

Coimbra de Mattos – Douro regione, Peso da Regua vietovėje įsikūrusi vyno darykla, kurios vyno gamybos istorija ir tradicijos siekia net XVII amžių. Būtent tada Francisco Ayres de Carvalho e Maria de Mattos atsikraustė į šį regioną ir pradėjo vyno gamybos verslą. Portugališko vyno ambasadoje galite rasti ne tik šios vyno daryklos gaminamų puikių reserva ir grande reserva vynų, bet ir 1858 metų derliaus kolekcinio Porto Valriz vyno. Saugodama vyndarystės paveldą ir tradicijas įmonė atrestauravo šioje teritorijoje XVI a. veikusią vyno daryklą su originaliu išplanavimu ir įrengimais. Šis muziejus tapo išskirtiniu regiono traukos objektu.

Daugiau informacijos apie Coimbra de Mattos / Quinta dos Mattos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://coimbrademattos.com/

Vynuogynuose auginamos šios vynuogių veislės: Aragonese (Tinta Roriz), Bastardo, Mourisco, Tinta Barroca, Tinta Francisca, Touriga Franca, Touriga Nacional ir Tinta Amarela (Trincadeira). Baltosios veislės yra: Arinto, Gouveio arba Verdelho, Malvasia Fina, Rabigato, Siria ir Viosinho.

Visi vynuogynai yra kultivuojami vadovaujantis integruotos vynininkystės standartais.