Biodinaminis raudonas vynas RED CAP 2017 0.75 l

Biodinaminis raudonas ynas, sukurtas pagal biodinaminės vynuogininkystės koncepciją. Rubino spalvos, aromatas turi stiprią vaisinę išraišką. Aromatinės prinokusių raudonų vaisių, tokių kaip braškės, gervuogės ir raudonos slyvos, natos dominuoja šiame vyne.

39,99

Aprašymas

Biodinaminis raudonas vynas RED CAP 2017 0.75 l

Biodinaminis raudonas vynas RED CAP 2017: DOC Douro, Portugalija

Vynuogių veislė: senų vynuogynų vynuogių veislių mišinys

Derliaus metai: 2017

Tūris: 0,75 L

Stiprumas: 12,5%

Biodinaminis raudonas vynas RED CAP 2017

Dera su: ėriena, keptu tunu, veršiena, raudona žuvimi

Quinta do Javali

Quinta do Javali – nedidelė, tik 18 Ha vynuogynų turinti Douro upės šlaituose įsikūrusi vyno darykla. Vynai gaminami tik senoviniu būdu, derlius nuimamas ir vynuogės rūšiuojamos rankomis, ypatingas dėmesys skiriamas ekologijai ir gamtos apsaugai. Žodis „javali“ išvertrus iš portugalų kalbos reiškia „miško kiaulę“.

Vyninės gaminami biodinaminiai balti ir raudoni vynai yra puikiai žinomi kokybiškos, ekologiškos produkcijos vartotojams. Portugališko vyno ambasadoje galite rasti Quinta do Javali porto ir biodinaminio raudono vyno Clos Fonte do Santo.

Biodinaminis raudonas vynas Clos Fonte do Santo red cap 2017

Išskirtinio Portugališko vyno ambasados paminėjimo nusipelno trys biodinaminiai Quinta do Javali raudonieji vynai: Quinta do Javali Blue Cap, Quinta do Javali Red Cap ir Quinta do Javali Cherry Cap. Visų vyno butelių kakleliai siekiant apsaugoti vyną nuo oksidacijos padengti vaško sluoksniu.

Verta paminėti ir du šios daryklos gaminamus ir į Portugališko vyno ambasados asortimentą įtrauktus raudonus porto vynus: Quinta do Javali porto ir Quinta do Javali Special Reserve porto.

Daugiau informacijos apie Quinta do Javali ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadojavali.com/index-en.html