Biodinaminis vynas BLUE CAP 2017 0.75 l

Vynas, sukurtas pagal biodinaminės vynuogininkystės koncepciją. Tamsi rubino spalva su violetiniu atspindžiu. Aromatas sujungiantis juodus kaulavaisius ir medžio žievės natas. Dominuoja juodųjų slyvų ir labai prinokusių juodųjų vyšnių natos, gervuogių užuominos.

49,00

Aprašymas

Biodinaminis vynas BLUE CAP 2017 0.75 l

Vyno tipas: Biodinaminis vynas Clos Fonte do Santo Blue Cap 2017 DOC Douro
Vynuogių veislė: senų vynuogynų vynuogių veislių mišinys
Derliaus metai:
 2017
Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 12,5%

Biodinaminis vynas BLUE CAP 2017

Dera su: ėriena, keptu tunu, veršiena, raudona žuvimi

Quinta do Javali

Quinta do Javali – nedidelė, tik 18 Ha vynuogynų turinti Douro upės šlaituose įsikūrusi vyno darykla. Vynai gaminami tik senoviniu būdu, derlius nuimamas ir vynuogės rūšiuojamos rankomis, ypatingas dėmesys skiriamas ekologijai ir gamtos apsaugai. Žodis „javali“ išvertrus iš portugalų kalbos reiškia „šerną“.

Vyninės gaminami biodinaminiai balti ir raudoni vynai yra puikiai žinomi kokybiškos, ekologiškos produkcijos vartotojams. Portugališko vyno ambasadoje galite rasti Quinta do Javali porto ir biodinaminio raudono vyno Clos Fonte do Santo.

Biodinaminis vynas Quinta do Javali blue cap 2017

Išskirtinio Portugališko vyno ambasados paminėjimo nusipelno trys biodinaminiai Quinta do Javali raudonieji vynai: Quinta do Javali Blue Cap, Quinta do Javali Red Cap ir Quinta do Javali Cherry Cap. Visų vyno butelių kakleliai siekiant apsaugoti vyną nuo oksidacijos padengti vaško sluoksniu.

Verta paminėti ir du šios daryklos gaminamus ir į Portugališko vyno ambasados asortimentą įtrauktus raudonus porto vynus: Quinta do Javali porto ir Quinta do Javali Special Reserve porto.

Daugiau informacijos apie Quinta do Javali ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadojavali.com/index-en.html