PET NAT ROSE vynas APHROS PHAUNUS 2021 0.75 l

Ekologiškas, biodinaminis putojantis vynas PET NAT ROSE APHROS PHAUNUS 2021. Veislės sudėtis: Alvarelhão (50%), Vinhão (50%). Tūris: 0,75L. Stiprumas: 11,0%. pH – 3,17. Likutinis cukraus kiekis – 3,9 g/L. Llikutinis SO2 kiekis – 28 mg/L. PET NAT ROSE yra unikalus, vienos fermentacijos metu pagamintas putojantis vynas be papildomų mielių ir cukraus.

19,99

Aprašymas

PET NAT ROSE vynas APHROS PHAUNUS 2021 0.75 l

Putojantis vynas PET NAT ROSE APHROS PHAUNUS 2021: rožinis, sausas, ekologiškas, biodinaminis, Portugališkas vynas

Veislės sudėtis: Alvarelhão 50%, Vinhão 50%

Gamintojas: Aphros Wines

Tūris: 0,75 L

Stiprumas: 11,0%

Gamybos apimtis: 15.000 butelių

Techninės charakteristikos:

bendras rūgštingumas – 7,2 g/L
pH – 3,17
likutinis cukraus kiekis – 3,9 g/L
likutinis SO2 kiekis – 28 mg/L

Rožinis putojantis vynas  pagamintas iš palyginti retų portugališkų Alvarelhão (50%) ir Vinhão (50%) veislės vynuogių. Rankomis skintas derlius. Išspaudus vynuoges, vynas pradėtas fermentuoti plieninėse talpyklose. Išpilsčius į butelius pirmoji fermentacija baigėsi butelyje. Nuosėdos pašalintos po 3 mėnesių. PET NAT ROSE yra unikalus, vienos fermentacijos metu pagamintas putojantis vynas be papildomų mielių ir cukraus.

Rekomenduojama patiekti 10-12ºC.

Putojantis vynas PET NAT ROSE APHROS PHAUNUS 2021

dera su: žuvimi, jūros gėrybėmis.

Vyno darykla Aphros

Aphros wine – šiauriniame Vinho Verde DOC regione įsikūrusi vyno darykla. Architekto išsilavinimą turintis įmonės savininkas Vasco Croft vynuogininkyste ir vyno gamyba užsiimti nusprendė po lemtingo susitikimo su Budistų vienuoliu. 2003 metais jis vynuogynais apsodino dar nuo XVII amžiaus jo šeimai priklaususią, tačiau daugelį metų apleistą Casal do Paco nuosavybę.

Įmonė specializuojasi baltųjų  „Loureiro“ ir raudonųjų „Vinhão“ vynuogių veislių auginime. Įmonės strateginė kryptis – aukštos kokybės ekologinio, biodinaminio ir natūralaus vyno gamyba. Vyno darykla gamina ir išskirtinius PET-NAT putojančius vynus.

Daugiau informacijos apie Aphros wine ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetiniame puslapyje www.aphros-wine.com/en

„Galios vieta“. Tokius žodžius vartojo besišypsanti vokiečių lankytoja, leidusi sau atsilikti nuo savo grupės pakeliui į autobusą, norėdama pasimėgauti tyliomis intymumo akimirkomis su „Quinta“.

Casal do Paço, įsikūręs Vasco Croft mieste nuo XVII amžiaus, turi senosios Quintos sielą ir buvo „Aphros“ projekto pradžios taškas. Jis užima beveik 20 hektarų žemės ir miškų, iš kurių šeši yra vynuogynai ir keturi – kaštonų sodai. Jos centre stovi granitinis XVI a. dviaukštis dvaras su koplyčia.

2006 m. buvo pradėta gaminti biodinaminius vynus.  „Casal do Paço“ dabar yra žinomas kaip ekologiškos vyninės pavyzdys, pasiryžęs išsaugoti ekosistemas, apimančias ne tik vynmedžius, bet ir ištisus akacijų, ąžuolų, eukalipto ir šimtamečių medžių miškus, šernų, lapių ir erelių namus.

Aphros vyno darykla yra viena iš Biodinaminio vyno gamybos Portugalijoje pradininkių, gavusi daugybę apdovanojimų ir įvertinimų Portugalijoje ir už jos ribų.