Rožinis amforų vynas Phaunus AMPHORA PALHETE 2020 0.75 l

Rožinis amforų vynas Phaunus AMPHORA PALHETE 2020, Vinho Verde, Portugalija. Veislės sudėtis: Loureiro, Vinhão. Tūris: 0,75L. Stiprumas: 11,0%. pH – 3,44. Likutinis cukraus kiekis – 1,5 g/L. Llikutinis SO2 kiekis – 22 mg/L. Vynui pagaminti nenaudota elektros energija.

21,99

Aprašymas

Rožinis amforų vynas PHAUNUS AMPHORA PALHETE 2020 0.75 l

Rožinis amforų vynas PHAUNUS AMPHORA PALHETE 2020: rožinis, sausas, biodinaminis, ekologiškas Portugališkas vynas

Unikalumas: Vynui pagaminti nenaudota elektros energija. Rankų darbo produktas.

Veislės sudėtis: Loureiro / Vinhão

Gamintojas: Aphros Wine

Tūris: 0,75 L

Stiprumas: 11,0%

Gamybos apimtis: 2875 buteliai

Rožinis amforų vynas PHAUNUS AMPHORA PALHETE 2020 Techninės charakteristikos:

– bendras rūgštingumas – 6,1 g/L;
– pH – 3,44;
– likutinis cukraus kiekis – 1,5 g/L;
– likutinis SO2 kiekis: 22 mg/L
– dirvožemis granitinis
– gamybos apimtis – 4000 butelių

Rožinis amforų vynas PHAUNUS AMPHORA PALHETE 2020 yra pagamintas iš portugališkų Vinhão ir Loureiro veislės vynuogių. Rankomis skintas derlius. Senoviniu būdu nuo šakelių atskirtos ir išspaustos vynuogės. Vynas fermentuotas molinėse amforose su odelėmis. Butelių kakleliai užsandarinti bičių vaško apvalkale.

Rekomenduojama patiekti 10-12ºC.

Rožinis amforų vynas PHAUNUS AMPHORA PALHETE 2020

dera su: austrėmis, vėžiagyviais, balta žuvimi, aštriais patiekalais, suši.

Vyno darykla Aphros

Aphros wine – šiauriniame Vinho Verde DOC regione įsikūrusi vyno darykla. Architekto išsilavinimą turintis įmonės savininkas Vasco Croft vynuogininkyste ir vyno gamyba užsiimti nusprendė po lemtingo susitikimo su Budistų vienuoliu. 2003 metais jis vynuogynais apsodino dar nuo XVII amžiaus jo šeimai priklaususią, tačiau daugelį metų apleistą Casal do Paco nuosavybę.

Įmonė specializuojasi baltųjų  „Loureiro“ ir raudonųjų „Vinhão“ vynuogių veislių auginime. Įmonės strateginė kryptis – aukštos kokybės ekologinio, biodinaminio ir natūralaus vyno gamyba. Vyno darykla gamina ir išskirtinius PET-NAT putojančius vynus.

Daugiau informacijos apie Aphros wine ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetiniame puslapyje www.aphros-wine.com/en

„Galios vieta“. Tokius žodžius vartojo besišypsanti vokiečių lankytoja, leidusi sau atsilikti nuo savo grupės pakeliui į autobusą, norėdama pasimėgauti tyliomis intymumo akimirkomis su „Quinta“.

Casal do Paço, įsikūręs Vasco Croft mieste nuo XVII amžiaus, turi senosios Quintos sielą ir buvo „Aphros“ projekto pradžios taškas. Jis užima beveik 20 hektarų žemės ir miškų, iš kurių šeši yra vynuogynai ir keturi – kaštonų sodai. Jos centre stovi granitinis XVI a. dviaukštis dvaras su koplyčia.

2006 m. buvo pradėta gaminti biodinaminius vynus.  „Casal do Paço“ dabar yra žinomas kaip ekologiškos vyninės pavyzdys, pasiryžęs išsaugoti ekosistemas, apimančias ne tik vynmedžius, bet ir ištisus akacijų, ąžuolų, eukalipto ir šimtamečių medžių miškus, šernų, lapių ir erelių namus.

Aphros vyno darykla yra viena iš Biodinaminio vyno gamybos Portugalijoje pradininkių, gavusi daugybę apdovanojimų ir įvertinimų Portugalijoje ir už jos ribų.