Alyvuogės be kauliukų, aliejuje CARM 250 g

CARM alyvuogės, išėmus kauliukus, pagal senovinius receptus marinuojamos sūryme. Konservuojamos naudojant CARM alyvuogių aliejų. Gautos alyvuogės yra labai skanios, subtilios, minkštos ir sultingos. Alyvuogės be kauliukų praturtina salotas, žuvies patiekalų, kepsnių ir troškinių skonį ir turi begalę naudojimo būdų.

7,49

Aprašymas

Alyvuogės be kauliukų, aliejuje CARM 250 g

Gamintojas: Casa Agrícola Roboredo Madeira

Kilmės šalis: Portugalija

Alyvuogės be kauliukų, aliejuje CARM 250 g

Gurmaniškam produktui naudojamos aukščiausios kokybės CARM laukuose užaugintos alyvuogės. Joms pritaikytas subtilus CARM alyvuogių aliejų.

CARM alyvuogės, išėmus kauliukus, pagal senovinius receptus marinuojamos sūryme. Konservuojamos naudojant CARM alyvuogių aliejų. Gautos alyvuogės yra labai skanios, subtilios, minkštos ir sultingos.

Alyvuogės be kauliukų praturtina salotas, žuvies patiekalų, kepsnių ir troškinių skonį ir turi begalę naudojimo būdų.

CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira

CARM – kultinė, atokiame Douro aukštupyje, netoli Ispanijos sienos, įsikūrusi vyno darykla. CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira sudaro šešios vynmedžių valdos, kurių bendras plotas – 90 ha.

Ūkyje gaminamas ne tik vynas, bet ir pasaulinius įvertinimus gavęs alyvuogių aliejus, auginami migdolai, išgaunamas medus.

Įmonės gaminamo vyno kokybė yra ypatingai gerai vertinama vyno kritikų, tokių kaip Rober Parker ir vyno žurnalų – Decanter, Wine Enthusiast ir kt. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir naujausias vyninės produktas – raudonas Touriga Nacional vynuogių veislės vynas be pridėtinio sieros dioksido.

Daugiau informacijos apie vyno gamintoją CARM ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetinėje svetainėje https://carm.pt/en/welcome/