Alyvuogiu aliejus EXTRA VIRGIN “CARM Clasico” 0.50 l

Alyvuogių aliejus extra virgin „CARM Classico” gaminamas iš rūšinių Cobrancosa, Negrinha, Madural ir Verdeal veislių alyvuogių. Aliejus tirštas, švelnaus aromato, gerai subalansuoto skonio. Stiprūs šviežių alyvuogių, obuolių ir artišokų aromatai. Ilgai išliekantys džiovintų vaisių ir riešutų poskoniai.

8,18

Aprašymas

Alyvuogių aliejus EXTRA VIRGIN “CARM Clasico” BIO 0.5 l

Alyvuogių aliejus extra virgin „CARM Clasico“ –  išskirtinio skonio, aukščiausios kokybės Portugališkas produktas. Aliejus turi apsaugotą kilmės nuorodą DOC Trás-os-Montes ir DOC Alto Douro. Alyvuogių aliejus yra šalto spaudimo, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių ir tik mechaniniu būdu.

Alyvuogių aliejus EXTRA VIRGIN „CARM Clasico“ idealiai tinka gardinti visus daržovių, žuvies ar raudonos mėsos patiekalus bei daržovių sriubas. Sudėtyje dominuoja mononesočiosios riebalų rūgštys.

Gamintojas: Casa Agrícola Roboredo Madeira

Kilmės šalis: Portugalija

Alyvuogių aliejus extra virgin „CARM Classico” gaminamas iš rūšinių Cobrancosa, Negrinha, Madural ir Verdeal veislių alyvuogių. Aliejus tirštas, švelnaus aromato, gerai subalansuoto skonio. Stiprūs šviežių alyvuogių, obuolių ir artišokų aromatai. Ilgai išliekantys džiovintų vaisių ir riešutų poskoniai. Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams ir gurmanams.

Aliejus išpilstytas į žalio stiklo 500 mL butelius.

Extra Virgin Alyvuogių aliejus “CARM Clasico” 0.5 l

CARM alyvmedžių giraitės auga Douro upės slėnio aukštupyje, pačioje šio regiono širdyje, Almendros kaimo apylinkėse. Tai yra viena iš nedaugelio Portugalijos vietovių, pasižyminčių idealiomis klimatinėmis sąlygomis, reikalingomis kokybiškų alyvuogių išauginimui. Tarp jų, skalūniniu dirvožemiu, sausu klimatu ir dideliu vasaros ir žemos oro temperatūrų skirtumu. Aliejus spaudžiamas tradiciniu būdu gamintojo nuosavoje spaudykloje.

CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira

CARM – kultinė, atokiame Douro aukštupyje, netoli Ispanijos sienos, įsikūrusi vyno darykla. CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira sudaro šešios vynmedžių valdos, kurių bendras plotas – 90 ha. Ūkyje gaminamas ne tik vynas, bet ir pasaulinius įvertinimus gavęs alyvuogių aliejus, auginami migdolai, išgaunamas medus. Įmonės gaminamo vyno kokybė yra ypatingai gerai vertinama vyno kritikų, tokių kaip Rober Parker ir vyno žurnalų – Decanter, Wine Enthusiast ir kt. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir naujausias vyninės produktas – raudonas Touriga Nacional vynuogių veislės vynas be pridėtinio sieros dioksido.

Daugiau informacijos apie vyno gamintoją CARM ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetinėje svetainėje https://carm.pt/en/welcome/