Narūralios braškių sultys be konservantų. 3L su kraneliu

Narūralios braškių sultys be konservantų, dažiklių ir pridėtinio cukraus. Neskiestos. Pagamintos tiesiogiai spaudžiant vaisius (ne iš koncentrato). Sudėtis: 70 proc. natūralios braškių sultys, 30 proc. natūralios obuolių sultys.

14,99

Aprašymas

Narūralios braškių sultys be konservantų. 3L pakuotė su kraneliu

Sudėtis: 70 proc. natūralios braškių sultys, 30 proc. natūralios obuolių sultys, antiosidantas: askorbo rūgštis

Vaisių kilmės šalis: Portugalija

Tūris: 3 L

Gamintojas: 7CBAfruit, Fundao, Beira Interior, Portugalija

Įpakavimas: maišelis kartoninėje pakuotėje su kraneliu / Bag & Box

Narūralios sultys be konservantų paruoštos vartojimui. Rekomenduojama suvartoti per 9 mėn. nuo pagaminimo datos. Atidarius pakuotę, suvartoti per 10-12 dienų.

Narūralios braškių sultys be konservantų.

Techninės charakteristikos (100 ml):

Energetinė vertė: 32 Kcal
Baltymai: 0,1 g
Angliavandeniai (fruktozė): 9,2 g
Lipidai: 0,0 g
pH: <= 4

7CBAfruit įkūrimas ir natūralių sulčių gamybos procesas

Įmonė 7CBAFruit įkurta 2016 m. Fundao mieste, Beira Interior regione. Regionas išsiskiria puikia čia augančių kriaušių, vyšnių ir persikų kokybe. Visi vaisiai ir uogos, naudojamos sulčių gamybai, yra užaugintos Portugalijoje.

Vaisių sultys gaminamos be dažiklių, konservantų ir pridėtinio cukraus. Išspaustos sultys pasterizuojamos, atvėsinamos ir išpilstomos į  pakuotes.

Įmonė gamina dešimt skirtingų sulčių rūšių – obuolių, kriaušių, svyvų, morkų, kivių, persikų, abrikosų, vyšnių, braškių ir mėlynių. Sulčių pasiūla priklauso nuo sezono. Siekiant sumažinti sulčių tirštumą ir klampumą bei užtikrinti gėrimo homogeniškumą, sultys dažniausiai maišomos su natūraliomis obuolių sultimis.

Portugališko vyno ambasada – išskirtinis 7CBAfruit sulčių gamintojo atstovas Lietuvoje. Esame įsipareigoję savo klientams pasiūlyti ne tik auščiausios kokybės vyną, bet ir kitą išskirtinių Portugalijos gamintojų produkciją.

Papildoma informacija

Regionas

Butelio dydis