Ekologiška arbata FLOR CHA: Camellia augalo žiedai BIO 25 g

Ekologiška arbata FLOR CHA, 25 gr. 100 % Ekologiški arbatos augalo (Camellia sinensis) žiedai. Skinta rankomis. Auginta ir džiovinta Portugalijoje.

19,99

Aprašymas

Ekologiška arbata FLOR CHA: Camellia augalo žiedai BIO 25 g

Ekologiška arbata Flor Cha: 100 % Ekologiški arbatos augalo (Camellia sinensis) žiedai

Grynasis kiekis:  25 g

Gamintojas: Camélia Unipessoal, Lda, internetinis puslapis: https://chacamelia.com/en/

Kilmės šalis: Portugalija

Ekologiška arbata FLOR CHA: Camellia augalo žiedai BIO 25 g

Užburianti savo grožiu ir subtiliu gėlių skoniu | be kofeino | 

Florcha yra pirmasis ekologiškų arbatžolių produktas Portugalijoje. Pavasarį iš Camellia sinensis augalo lapelių gaminama arbata. Rudenį iš tų pačių arbatos plantacijos augalų išauga gražios gėlės, kurios kruopščiai skinamos ir džiovinamos. Gėlės išlaiko savo grožį ir sukuria subtilaus skonio gėrimą. Leiski būti užburtas Camellia sinensis žiedais… 

Camellia Unipessoal ir jų išskirtinė ekologiška arbata

Chá Camélia yra šeimos verslas. Arbatos plantacija yra vadinamojoje „kamelijų žemėje“, Šiaurės Portugalijos pakrantėje. Tai yra pirmoji arbatos plantacija žemyninėje Portugalijoje. Gaminami tik ekologiški produktai, naudojant tradicinius arbatos auginimo ir apdirbimo metodus.

Arbatos mylėtojų šeima ilgą laiką puoselėjo nuo 1842 m. besitęsiančias vyno gamybos tradicijas. Gamindami portugališkąjį vyną, visada tikėjo, kad arbatos pasaulis yra ne ką mažiau įdomus ir įvairiaspalvis.

Vieną dieną ši svajonė tapo realybe – buvo pasodinti pirmieji 200 arbatos sodinukų. Šie pirmieji augalai augo taip gerai, kad buvo galima daryti išvadą, kad vietinis klimatas jiems tiko. Rankomis, nenaudojant motorinės technikos buvo sutvarkyta seno, apleisto vynuogyno žemė. Kartu padėti pagrindai ekologiškam ūkinikavimui.

Šiuo metu Chá Camélia arbatos palntacijose auginama virš 12.000 arbatos augalų. Arbata auginama laikantis ekologiškos žemdirbystės ir biodinaminės gamybos principų. Tokiu būdu siekiama arbatos ūkyje sukurti tvarų ciklą, kuriame viskas, kas naudojama gamyboje, auga artimoje aplinkoje.

Visos Chá Camélia arbata yra ekologiška arbata. Arbatą augina ir apdirba vietiniai ūkininkai. Visos arbatos yra aukštos kokybės, o tai reiškia, kad iš tų pačių lapų galima pagaminti bent du užpilus. Arbatos pakuotė taip pat daro minimalų poveikį aplinkai.

Dalis arbatų yra supakuotos vakuume. Tai ne tik išsaugo arbatos geriausias savybes, bet ir leidžia transportuoti didesnį pakuočių skaičių viename konteineryje, taip sumažinant išmetamo anglies dioksido kiekį.

Portugališko vyno ambasada: ekologiškos arbatos pasirinkimas

Portugališko vyno ambasados parduotuvėje turime ne tik Portugalijos šiaurėje užaugintų žaliųjų arbatų.

Gurmaniškų produktų asortimente ir Japonijos ūkiuose užauginta pasaulinės klasės žalioji arbata su Portugališkų rožių žiedlapiais – Sencha Rosa BIO. Galime pasiūlyti ir valgomų gėlių bei portugališkų aromatinių žolelių mišinį – TISANA. Išskirtiniuo skonio ieškotojai tikrai įvertins ekologišką juodąją arbatą brandintą Porto statinėse – PIPA CHA ir Ekologišką Camellia augalo žiedų arbatą – FLOR CHA.