Leonardo 10 metu portas 0,5L – Porto vynas

Tai Quinta do Mourao gamybos porto vynas. Skonis koncentruotas, jaučiami irisų ir riešutų prieskoniai. Kompleksiški razinų ir kitų džiovintų vaisių aromatai.  Vynas yra sudėtingas ir turi ilgai išliekantį klevų sirupo skonį.

23,99

Aprašymas

Vyno tipas: Leonardo 10 metu portas 0,5 L – Porto vynas
Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinto Cão

Siprumas: 20%

Tūris: 0,5L

Dera su: patiekite pavalgę arba su desertais, skrudintais migdolais, riešutais ar ilgai brandintais sūriais

Leonardo 10 metu portas

Portugališko vyno ambasadoje taip pat galite rasti 20 metų senumo, 30 metų senumo ir 40 metų senumo šios tradicinės, mažos vyninės porto vyno.

Quinta do Mourao

Quinta do Mourao vyno daryklos istorija prasidėjo 1972 metais, kai Mário Braga nusprendė grįžti į savo ištakas ir įsigijo 5 valdas Douro slėnyje. Įmonėje dirba ir prie jos vadovavimo prisideda jau trečioji giminės karta. Vyninėje gaminami porto vynai išsiskiria savo nepriekaištingu skoniu ir yra vertinami kaip prestižiniai ne tik Portugalijoje bet ir už jos ribų. Portugališko vyno ambasadoje rasite tiek raudonąjį vyną Rio Bom 2015, tiek ir 10 metų, 20 metų, 30 metų bei 40 metų senumo S. Leonardo porto vynus.

Daugiau informacijos apie Quinta do Mourao ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadomourao.pt/