Quinta das Lamelas 40 metu baltas portas 0,5 L

Puikus baltasis porto vynas iš Quinta das Lamelas, kuris buvo brandinamas 40 metų. Itin gilios gintaro spalvos baltasis porto vynas. Išsiskiria savo gerai subalansuotu rūgštingumu, meduolinių sausainių, razinų, slyvų ir apelsinų žievelės natomis. Ragaujant jaučiamas saldus tabakas, oda ir šokoladas.

115,00

Aprašymas

Vyno tipas: Quinta das Lamelas 40 metu baltas portas 0,5 L

Stiprumas: 19,5%

Tūris: 0,5 L

Dera su: jautiena, mėlynuoju sūriu, desertais

Quinta das Lamelas 40 metu baltas portas

Quinta das Lamelas

Quinta das Lamelas – vyno ir porto vyno gamybos šeimyninis verslas, kurio ištakos siekia dar 1836 metus. Puoselėjant tradicinį vyno gamybos būdą, didelį dėmesį skiriant aplinkos tausojimui ir gaminamo vyno kokybei yra gaunamas unikalus, elegancija išsiskiriantis produktas. Portugališko vyno ambasados asortimente rasite net šešias skirtingas vyno daryklos porto vyno / porto rūšis. Atskiro paminėjimo nusipelno rečiau sutinkamas sausas baltas porto vynas (extra dry) ir sausas 20 metu baltas portas (dry).

Daugiau informacijos apie Quinta das Lamelas ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.lamelaswines.pt/sobre-nos

Quinta das Lamelas vynuogynų plotai užima 22 hektarus. Juose vyrauja raudonų vynuogių veislės: touriga nacional, touriga franca, tinta roriz, tinta barroca ir sousão. Pagrindinės baltųjų vynuogių veislės:  malvasia fina, gouveia ir sercial.