Putojantis vynas Marques de Marialva Baga Cuvée 2014 0.75 l

Intensyvus ir sudėtingas. Išskirtinis vaisinis, elegantiškai ryškus, gaivus ir sodrus. Išgai išliekantys burbuliukai ir poskoniai.

39,99

Aprašymas

Putojantis vynas Marques de Marialva Baga Cuvée Bruto 2014 0.75 l

Putojantis vynas Marques de Marialva Baga Cuvée Bruto : sausas putojantis vynas, Blanc de Noirs, Bairrada DOC, Portugalija
Veislės sudėtis: Baga 100%
Tūris: 0,75 L

Putojantis vynas Marques de Marialva Baga Cuvée Bruto

Dera su: delikatesais, laisvalaikio metu.

Putojantis vynas Marques de Marialva Blanc de Noirs Rezerva Baga Cuvee 2014 0,75L Bairrada DOC

Sausas putojantis vynas Marques de Marialva Blanc de Noirs Rezerva Baga Cuvee 2014 0,75L Bairrada DOC yra vienas iš beveik dešimties Portugališko vyno ambasados siūlomų Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede putojančių (espumante) vynų.

Bairrada regiono putojantys vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir skoniu. Ypač palankiai yra vertinamas ir baltas sausas Blanc de Blanc bei baltas Baga Blanc de Noirs bruto 2017 metų Baga veislės vynuogių putojantis vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje. Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų baltų, raudonų, putojančių ir pastiprintų vynų.

Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas. Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/