Rozinis putojantis vynas Baga Rose Bruto 0.75 l

Rožinis putojantis vynas Baga Rose Bruto pasižymi raudonųjų vaisių ir džemo kvapu. Vynas vaisinis su ilgai išliekančiais burbuliukais.

11,99

Aprašymas

Rozinis putojantis vynas Baga Rose Bruto 0.75 l

Rozinis putojantis vynas Baga rose bruto: sausas vynas, Beira Atlantico IGP, Portugalija
Veislės sudėtis: Baga
Tūris: 0,75 L

Rožinis putojantis vynas 0,75L Bairrada DOC

Dera su: su įvairiais užkandžiais, puikiais pyragais ir natūraliais vaisiais.

Rožinis putojantis vynas 0,75L Bairrada DOC

Putojantis rožinis vynas 0,75L Bairrada DOC yra pagamintas iš Baga veislės vynuogių ir yra vienas iš šėšių Portugališko vyno ambasados siūlomų Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede putojančių (espumante) vynų.

Bairrada regiono putojantys vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir palyginti nedidele vyno kaina. Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir baltas sausas Blanc de Noirs Baga 2017 bei baltas Baga Blanc de Noirs Cuvee bruto 2014 metų Baga veislės vynuogių putojantis vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje.

Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų baltų, raudonų, putojančių ir pastiprintų vynų. Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas.

Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas. Pastarasis su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/