Porto vynas 2012 CARM LBV Port 0.75 l

Porto vynas 2012 CARM LBV Port. Ne per saldus, skanus porto vynas. Intensyvios miško uogų, juodųjų vyšnių natos, saldymedžio užuominos.

 

18,99

Aprašymas

Porto vynas 2012 CARM LBV Port 0.75 l

Porto vynas 2012 CARM LBV Port: DOC Douro, Portugalija
Veislės sudėtis: Tinta Roriz, Touriga Franca, Touriga Nacional
Tūris: 0,75 L

Porto vynas 2012 CARM LBV Port

Vyno aromatas gaivus. Juntamos intensyvios tamsių miško uogų ir juodųjų vyšnių natos, saldymedžio užuominos. Vyno skonis koncentruotas, pasižymintis tvirtais taninais. Ne per saldus, puikaus skonio porto vynas iš Douro.

Dera: su šokoladiniais desertais, stipriais sūriais.

CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira

CARM – kultinė, atokiame Douro aukštupyje, netoli Ispanijos sienos, įsikūrusi vyno darykla. CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira sudaro šešios vynmedžių valdos, kurių bendras plotas – 90 ha. Ūkyje gaminamas ne tik vynas, bet ir pasaulinius įvertinimus gavęs alyvuogių aliejus, auginami migdolai, išgaunamas medus.

Įmonės gaminamo vyno kokybė yra ypatingai gerai vertinama vyno kritikų, tokių kaip Rober Parker ir vyno žurnalų – Decanter, Wine Enthusiast ir kt. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir naujausias vyninės produktas – raudonas Touriga Nacional vynuogių veislės vynas be pridėtinio sieros dioksido.

Daugiau informacijos apie vyno gamintoją CARM ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetinėje svetainėje https://carm.pt/en/welcome/