Raudonas vynas Risco red 2018 0.75 l

Raudonas sausas Setubalio regiono vynas. Gamintojas: Antonio Saramago Vinhos. Vynuogių veislės: „Castelao“, „Alicante Bouschet“. Alkoholis: 13,5%. Tinka su grybų risotto, raudona mėsa.

Laikinai neturime

8,99

Aprašymas

Raudonas vynas Risco Red 2018 0,75

Vyno tipas: Raudonas vynas Risco Red 2018 – Vinho Regional
Veislės sudėtis: Castelao, Alicante Bouschet
Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 13,5%

Dera su: grybų risotu, raudonos mėsos patiekalais

Antonio Saramago Vinhos

2002 metais Setubalio regione įkurta vyndario António Saramago vyno darykla.  Įmonės gamybos tradicija remiasi 3 pagrindiniais principais: ypatingai aukšta kokybe, Portugališko identiteto puoselėjimu ir aistra kūrybai.

Portugališko vyno ambasadoje rasite 6 raudonus, du baltus ir 3 pastiprintus šios išskirtinės Setubalio pusiasalio vyninės vynus. Atskiro dėmesio nusipelno Moscatel de Setubal vynai, kurie šalia Madeiros vyno ir Porto vyno pretenduoja į geriausiųjų pasaulyje pastiprintų vynų penketuką. Antonio Saramago vyno daryklos gaminami vynai yra vertinami tiek Portugalijoje, tiek ir už jos ribų. 2011 m. „Dúvida 2008“ buvo apdovanotas kaip vienas iš „geriausių Portugalijos“ Alentežo regiono vynų. Portugališko vyno ambasadoje rasite taip pat gerai vertinamą 2011 metų deliaus „Duvida“ raudonąjį vyną.

Setubalis yra miestas ir savivaldybė Portugalijoje. Setubal miestas yra šiauriniame Sado upės žiočių krante. Miestas yra maždaug 40 kilometrų į pietus nuo Portugalijos sostinės Lisabonos. 2011 m. Setubalis turėjo 121 tūkst. gyventojų. Regiono plotas – 230,33 km2. Al-Andalus laikais miestas buvo žinomas kaip Šetubaras. XIX amžiuje uostas angliškai vadinosi „St. Ubes“, o prancūziškai – „St. Yves“. 1860 m. rugsėjo 15 d. Portugalijos karalius Pedro V suteikė Setubaliui miesto teises.

XX-ojo amžiaus pradžioje Setubalis buvo svarbiausias Portugalijos žuvininkystės pramonės, ypač sardinių, centras. Šiuo metu turizmas yra viena iš pagrindinių regiono ekonominės veiklos sričių. Per miestą tekančioje Sado upėje gyvena delfinų kolonija. Pietiniame upės krante yra Troios pusiasalis. Pusiasalis išsiskiria didžiuliais balto / auksinio smėlio paplūdimiais bei naujai pastatytais ir įrengtais prabangiais viešbučiais. Albarquel, Figueirinha, Galápos, Galapinhos ir Portinho da Arrábida yra keletas iš daugelio miesto paplūdimių, esančių šiauriniame žiočių krante, pačioje Arrábida kalvų papėdėje.

Pagrindinis istorinis Setubal miesto paminklas yra Jėzaus vienuolynas su XV ir XVI a. bažnyčia. Jis yra vienas pirmųjų Portugalijos vėlyvosios gotikos stiliaus pastatų, žinomas kaip Manueline.

Daugiau informacijos apie Antonio Saramago Vinhos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://asvinhos.com/