Raudonas vynas ODISSEIA TINTO 2017 0.75 l

Nuostabus jaunas tinto iš išskirtinio Portugalijos gamintojo ODISSEIA. Vynas turi išraiškingas prinokusių raudonų ir juodų uogų natas kartu su kompleksišku medienos poskoniu. Taninai puikūs, skonis burnoje subalansuotas ir koncentruotas. Vynas internetu ir fzinėje parduotuvėje.

10,99

Aprašymas

Raudonas vynas Odisseia Tinto 2017 – vynas į namus: patikimas ir saugus pasirinkimas

Raudonas vynas Odisseia Tinto 2017: sausas raudonas vynas, DOC Douro, Portugalija
Derliaus metai: 2017
Veislės sudėtis: Touriga Franca, Tinta Roriz ir Touriga Nacional
Brandinimas: dalis šio vyno 6 mėnesius brandinama prancūziško ąžuolo statinėse

Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 14%

Raudonas vynas Odisseia Tinto 2017

Dera su: ėriena, kiauliena, keptu tunu, veršiena

Vynas į namus

Vynas į namus pristatomas jį įsigijus Portugališko vyno ambasados e-parduotuvėje www.portugaliskas.lt Taip pat mielai laukiame jūsų apsilankant mūsų fizinėje parduotuvėje adresu K. Donelaičio g. 79, Kaunas

Vyno darykla Odisseia

Odisseia vyno daryklą 2004 metais įkūrė prancūzų kilmės oenologas Jean-Hugues Gros. 1999 metais persikėlęs į Douro regioną jis vyndarystės meno subtilybių mokė vietinius vyno gamintojus. Nuo pat pradžių tvirtai tikėjo, kad Douro regionas yra vienas iš geriausių pasaulyje regionų kokybiško vyno gamybai.

Būdamas puikiu oenologu jis sukūrė išskirtinius Portugalijos gamtos atšiaurumą ir grožį bei Prancūzišką rafinuotumą derinančius baltu ir raudonus vynus. Tiek balti, tiek ir raudoni reserva ir grand reserva vynai yra pelnę vyno kritikų palankumą ir aukštus įvertinimus.

Portugališko vyno ambasados asortimente net septyni skirtingi Odisseia vyninės gaminami produktai. Patraukli vyno kaina.

Tarp jų du baltieji vynai – Odisseia blanco ir Odisseia reserva blanco. Rožinis vynas Odisseia Rose. Taip pat galite rinktis ir iš keturių raudonųjų vynų – Odisseia tintoOdisseia reserva tinto ir raudonas Odisseia grande reserva vynas.

Pastarasis yra įdomus tuo kad galite palyginti dviejų skirtingų, t.y. 2009 ir 2015 metų derliaus grande reserva vynus.

Daugiau informacijos apie Odisseia vyno daryklą ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://odisseiawines.com/en/odisseia-wines/

Keli faktai apie Douro regioną

Douro regioną dar 1756 m. įkūrė Portugalijos ministras pirmininkas Sebastião de Melo, 1770 m. tapęs Pombalio markizu.1756 m. Douro regionui buvo suteikta “Vinhos do Alto Douro” kilmės nuoroda.

Douras tuo pačiu tapo pirmuoju pasaulyje demarkuotu vynuogininkystės regionu.

Regionas susideda iš 2 geografiškai nutolusių vietovių: Douro upės aukštupio ir žemupio (Porto miesto ir apylinkių)

Douro regiono plotas – 250 000 hektarų (2500 km2) arba 4 proc. Lietuvos teritorijos. Iš jų 44 005 ha (17,5 proc.) užima vynuogynai

Vynuogynus augina 25 000 ūkininkų

Douro slėnis yra UNESCO pasaulio paveldo objektas ir vienas seniausių vyno regionų pasaulyje. Regionas išsiskiria kerinčiais slėniais ir stačiais šlaitais, ypač tinkamais vynuogių auginimui. Šis regionas yra vienintelis regionas, kuriame gaminami pastiprinti Porto vynai.