Putojantis vynas APHROS PAN ROSE 2013 0.75 l

Putojantis Rosé (rožinis) vynas pasižymi granatų, vyšnių, gervuogių ir čiobrelių natomis bei subalansuotu ir gyvu rūgštingumu.

Laikinai neturime

15,99

Aprašymas

Putojantis vynas APHROS PAN ROSE 2013 0,75L – geras putojantis vynas iš Portugalijos

Vyno tipas: Putojantis vynas APHROS PAN ROSE 2013 DOC Vinho Verde DOC, Sub-Region of Lima, Portugalija
Derliaus metai: 2013
Veislės sudėtis: Vinhão
Tūris: 0,75 L

Putojantis vynas APHROS PAN ROSE 2013 0,75L – geras putojantis vynas iš Portugalijos

dera su: austrėmis, vėžiagyviais, švelnaus skonio balta žuvimi, grietinėlės ir aštriais patiekalais, suši.

Vyno darykla Aphros

Aphros wine – šiauriniame Vinho Verde DOC regione įsikūrusi vyno darykla. Architekto išsilavinimą turintis įmonės savininkas Vasco Croft vynuogininkyste ir vyno gamyba užsiimti nusprendė po lemtingo susitikimo su Budistų vienuoliu. 2003 metais jis vynuogynais apsodino dar nuo XVII amžiaus jo šeimai priklaususią, tačiau daugelį metų apleistą Casal do Paco nuosavybę.

Įmonė specializuojasi baltųjų  „Loureiro“ ir raudonųjų „Vinhão“ vynuogių veislių auginime. Įmonės strateginė kryptis – aukštos kokybės ekologinio, biodinaminio ir natūralaus vyno gamyba. Vyno darykla gamina ir išskirtinius PET-NAT putojančius vynus.

Daugiau informacijos apie Aphros wine ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetiniame puslapyje www.aphros-wine.com/en

„Galios vieta“. Tokius žodžius vartojo besišypsanti vokiečių lankytoja, leidusi sau atsilikti nuo savo grupės pakeliui į autobusą, norėdama pasimėgauti tyliomis intymumo akimirkomis su „Quinta“.

Casal do Paço, įsikūręs Vasco Croft mieste nuo XVII amžiaus, turi senosios Quintos sielą ir buvo „Aphros“ projekto pradžios taškas. Jis užima beveik 20 hektarų žemės ir miškų, iš kurių šeši yra vynuogynai ir keturi – kaštonų sodai. Jos centre stovi granitinis XVI a. dviaukštis dvaras su koplyčia.

2006 m. buvo pradėta gaminti biodinaminius vynus.  „Casal do Paço“ dabar yra pripažintas kaip ekologiškos vyninės pavyzdys, pasiryžęs išsaugoti savo ekosistemas, apimančias ne tik vynmedžius, bet ir ištisus akacijų, ąžuolų, eukalipto ir šimtamečių medžių miškus, šernų, lapių ir erelių namus.

Aphros vyno darykla yra viena iš Biodinaminio vyno gamybos Portugalijoje pradininkių, gavusi daugybę apdovanojimų ir įvertinimų Portugalijoje ir už jos ribų.