PORTAS MOSCATEL 1980 Favaios, Douro

FAVAIOS

PORTas MOSCATEL, 1980 metu vynas

1980 metu vynas – Portas Moscatel 1980 -tai intensyvaus aromato Favaios regiono likerinis vynas, puikiai išlaikęs citrusinių vaisų natas. Puikus porto vynas. Jame galite rasti gausius senėjimui būdingus aromatus, tokius kaip graikinio riešuto, džiovintos figos, skrebučio ir šokolado. Tai kompleksiškas, tačiau subtilus, salstelėjęs vynas. Pakankamas kiekis rūgštingumo gerai suderintas su gaiviu skoniu ir elegantiškumu.

Vynuogės: Moscatel Galego Branco

Stiprumas: 17,5%

 

ADEga de Favaios

Adega de Favaios – Favaios mieste Douro DOC regione 1952 m. veiklą pradėjusi vyno darykla. Regione vyrauja Moscatel Galego Branco vynuogių veislė, kuri yra pagrindinė vynuogių rūšis, naudojama vyno gamybai. Visoje Portugalijoje puikiai pažįstamas vyno daryklos gaminamas pastiprintas „moscatel“ vynas. 2018 m. Moscatel Colheita 1999 Belgijoje vykusioje tarptautinėje parodoje apdovanota sidabro medaliu. Ne mažesnio dėmesio sulaukia ir putojantys Reserva ir Grande reserva vynai iš moscatel vynuogių, kurių galite rasti ir mūsų Portugališko vyno parduotuvėje.

Daugiau informacijos apie Adega de Favaios ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje http://adegadefavaios.pt/idade?goto=http://www.adegadefavaios.pt/#

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?