KOPKE Colheita 1937 portas

COLHEITA

KOPKE Colheita 1937 portas 0.75 l

Porto vynas Kopke Colheita 1937. Derliaus metai: 1937. Vynuogių veislė: tradicinės Douro regiono vynuogės. Stilius: saldus. Tūris: 0,75L. Stiprumas: 20%. Vynas su dėžute.

Auksinio atspalvio vynas. Juntami subtilūs džiovintų vaisių, figų ir migdolų aromatai. Nepaprastai sodrus ir saldus gomuryje. Ilgai išliekantys poskoniai.

Dera su desertais pagamintas iš karamelės, džiovintų vaisių ir prieskonių, crème brulée ir vidutinio stiprumo sūriais. Geriausia patiekti temperatūroje tarp
12 ir 14°C.

Kiekvienas vynas pasakoja istoriją. Tačiau Kopke’s Colheitas pasakoja ją savaip. Paragauti vyno – tai paragauti istorijos, o šio 1937 m. Colheita atveju tai reiškia prisiminti nuostabų įvykį, pavyzdžiui, garsaus amerikiečių aktorius, režisierius ir prodiuserio Jack’o Nicholson’o, 3 kartus apdovanoto Oskaru, gimimą.

KOPKE vyno namai ir Sogevinus

Kopke istorija prasideda 1636 m., kai Nicolau Kopke iš Hamburgo atvyksta į Portugaliją kaip Hanzos sąjungos generalinis konsulas. Po dvejų metų, 1638 m., pirmieji vyno buteliai iškeliauja į Šiaurės Europą. Tuo pačiu Kopke vyno namai tampa seniausia Portugalijos Porto vyno eksporto bendrove. Palyginimui, Douro slėnis, kaip vyno gamybos regionas, demarkuotas tik 1756 metais.

1781 m. įsigijusi vyno ūkį Douro regione, vyno supirkimo ir prekyba besiverčianti įmonė tampa porto gamintoju. Portveino gamyba ir prekyba tampa pagrindine įmonės veikla. Nicolau Kopke & Co tampa inovacijų diegimo ir tradicinės vynininkystės puoselėjimo pavyzdžiu ir etalonu.

1828 m. Cristiano Nicolau Kopke, įmonės įkūrėjo Nicolau Kopke proproanūkiui 1836 m. suteikiamas Vilaro barono titulas. Po dešimties metų jo sūnėnui Joaquim Augusto Kopke tampa Massarelos baronu.

1841 m. įmonė pakeičia pavadinimą į C. N. Kopke kuris išlikęs iki šių dienų. Du pasauliniai karai stipriai pakenkė porto eksportui ir įmonės finansinei būklei. 1953 m. Kopke buvo parduota Barros šeimai. Pirkiniu ypač didžiavosi Barros vyno namams tuo metu vadovavęs Manuelis Barrosas.

Šiuo metu C.N. Kopke vyno darykla priklauso Sogevinus grupei. Sogevinus grupę 1998 m. įkūrė Ispanijos bankas „Caixanova“, įsikūręs Galicijoje. Sogevinus plėtra prasidėjo tik ją įsteigus. 1998 m. nupirkti Porto namai Cálem. Vėliau įsigytos porto vyno daryklos Burmester (2005), Kopke (2006) ir jau minėtoji Barros (2006).

Per beveik keturis savo veiklos šimtmečius Kopke portveino namai sukūrė nepriekaištingą reputaciją, pagrįstą aukščiausia gaminamo porto kokybe.

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?