Porto Valriz 1858

MATTOS

Seniausias porto vynas - Porto Valriz 1858

Seniausias poro vynas Porto Valriz 1858 – raudonai rusvos spalvos ir žalsvų atspalvių turintis ilgaamžis ir išskirtinis porto vynas. Tai šiuo metu vienas seniausių porto vynų pasaulyje.

Seniausias porto vynas buvo pagamintas 1858 metais “Coimbra de Mattos” vynuogių ūkyje.

Itin intensyvus aromatas, kuris tik dar labiau stiprėja laikui bėgant. Jaučiami medaus, karamelizuotų vaisių, kavos, kario prieskonių, tabako ir šokolado kvapai. Labai koncentruotas aksominis ir brandus skonis.

Puikus vynas derantis su minkštaisiais sūriais, foie gras, šokoladu ir džiovintais vaisiais.

arba

kolekcinis vynas
seniausias porto vynas

MATTOS

Coimbra de mattos

Coimbra de Mattos – Douro regione, Peso da Regua vietovėje įsikūrusi vyno darykla, kurios vyno gamybos istorija ir tradicijos siekia net XVII amžių.

Portugališko vyno ambasadoje galite rasti ne tik seniausio pasaulyje 1858 metų derliaus kolekcinio porto vyno, bet ir  šios vyno daryklos gaminamų puikių reserva ir grande reserva vynų.

Saugodama vyndarystės paveldą ir tradicijas įmonė atrestauravo šioje teritorijoje XVI a. veikusią vyno daryklą su originaliu išplanavimu ir įrengimais. Šis muziejus tapo išskirtiniu regiono traukos objektu.

Daugiau informacijos apie Coimbra de Mattos / Quinta dos Mattos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://coimbrademattos.com/

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?