1999 metu ynas - MOSCATEL DOURO

FAVAIOS

Vyno kaina. PORTas MOSCATEL DOURO 1999

Nedidelė porto (Moscatel Douro 1999) vyno kaina puikiai dera su aukšta šio vyno kokybe. Medžiu ir kvapniais prieskoniais alsuojantis spirituotas Moscatel išlaikė savo vaisingumą, tuo pačiu atskleisdamas senesniems Douro vynams būdingą, medienos ir skrebučio skonį. Butelyje puikiai dera persipynę parfumuoti aromatai ir integruotas rūgšingumas leisiantis Jus mėgautis kiekvienu šio gėrimo gurkšniu.

Adega de Favaios

Adega de Favaios – Favaios mieste Douro DOC regione 1952 m. veiklą pradėjusi vyno darykla. Regione vyrauja Moscatel Galego Branco vynuogių veislė, kuri yra pagrindinė vynuogių rūšis, naudojama vyno gamybai. Visoje Portugalijoje puikiai pažįstamas vyno daryklos gaminamas pastiprintas „moscatel“ vynas. 2018 m. Moscatel Colheita 1999 Belgijoje vykusioje tarptautinėje parodoje apdovanota sidabro medaliu. Ne mažesnio dėmesio sulaukia ir putojantys Reserva ir Grande reserva vynai iš moscatel vynuogių, kurių galite rasti ir mūsų Portugališko vyno parduotuvėje. Vyno daryklos gaminamo vyno kaina patiks kiekvienam vyno mėgėjui. 

Daugiau informacijos apie Adega de Favaios ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje http://adegadefavaios.pt/idade?goto=http://www.adegadefavaios.pt/#

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?