Quinta da DEVESA 1944 Port

Devesa

Quinta da DEVESA 1944 Port

Pagamintas Quinta da Devesa vyninėje iš 1944 metų vynuogių derliaus. Brandintas daugiau nei 70 metų. Rusvai raudonos spalvos vynas su tamsiai žalios spalvos atspalviu.

Juntami džiovintų vaisių, nugos, medaus, karamelės, dūmų, tabako ir kavos aromatai. Ilgai išliekantis šilkinio švelnumo poskonis.

Patiekiamas atšaldytas, jis atskleidžia visą savo subtilumą ir rafinuotumą, ypač tiekiant prie desertų su karamele, džiovintais vaisiais ir prieskoniais bei vidutinio stiprumo sūriais. Geriausia patiekti temperatūroje tarp 13 ir 14°C. Atidarius, rekomenduojama suvartoti per 2-3 mėnesius.

Kiekvienas vynas pasakoja istoriją. Tačiau Quinta da Devesa Colheitas pasakoja ją savaip. Paragauti vyno – tai paragauti istorijos, o šio 1944 m. Colheita atveju tai reiškia prisiminti birželio 6 dieną įvykusį sąjungininkų armijos išsilaipinimą Normandijoje ar Jean-Paul Sartre, kuris gegužės mėn. išleistoje pjesėje “Nėra išėjimo” panaudojo savo garsiąją frazę “Pragaras – tai kiti žmonės” (Okupacijos metais prancūzai vokiečius dažnai kasdienėje kalboje vadino „kitais“).

arba

1944 metu vynas

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?