kabutės

Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų.

Daugiau nei 750 apdovanojimų pelniusios Adega de Cantanhede vynus nuo šiol galėsite įsigyti jau ir Lietuvoje

Portugališko vyno ambasada nuo rugsėjo 2 dienos pradeda prekybą bene garsiausios Bairrada regiono (Portugalija) vyninės Adega Cooperativa de Cantanhede produkcija. Mūsų asortimente net 17 šios vyninės gaminamų putojančio, balto, raudono ir pastiprinto vyno rūšių. Siūlomų vynų tarpe rasite ir Marques de Marialva Grande Reserva (raudonas ir baltas) bei Foral de Cantanhede (raudonas), kurie priskiriami 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.
Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose
tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).
2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013 m.“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos
vyno kooperatyvo“ vardą.

Likerinis vynas

Susipažinkite su mūsų vynų kolekcija. Spauskite nuorodą dešinėje