Portugališko vyno ambasados naujiena - Ekologiškas Extra VIRGIN DOC Trás-os-Montes / Alto Douro alyvuogių aliejus „CARM Premium“

ekologiskas alyvuogiu aliejus

PREMIUM

Extra VIRGIN DOC Trás-os-Montes / Alto Douro CARM Premium

Aukščiausios rūšies ekologiškas extra virgin alyvuogių aliejus „CARM Premium“ su apsaugota kilmės nuoroda DOC Trás-os-Montes ir DOC Alto Douro  yra šalto spaudimo, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių ir tik mechaniniu būdu.

„CARM Premium“ alyvuogių aliejaus gamybai naudojamos rūšinės Madural ir Verdeal veislių alyvuogės. Aliejus tirštas, švelnaus aromato, gerai subalansuoto skonio. Stiprūs šviežių alyvuogių, obuolių ir pomidorų aromatai su lengvais džiovintų vaisių ir pipirų poskoniais. Rūgštingumas 0,1<0.2% (maks. norma 0.8%, labai geram aliejui – maks. 0.3%). Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams ir gurmanams.

CARM DOURO

CARM alyvmedžių giraitės auga Douro upės slėnio aukštupyje, pačioje šio regiono širdyje, Almendros kaimo apylinkėse. Tai yra viena iš nedaugelio Portugalijos vietovių, pasižyminčių idealiomis klimatinėmis sąlygomis, reikalingomis kokybiškų alyvuogių išauginimui: skalūniniu dirvožemiu, sausu klimatu ir dideliu vasaros ir žemos oro temperatūrų skirtumu. Alyvuogės skinamos rankomis, o aliejus spaudžiamas tradiciniu būdu gamintojo nuosavoje spaudykloje.

„CARM Premium“ alyvuogių aliejus idealiai tinka gardinti visus daržovių, žuvies ar raudonos mėsos patiekalus bei daržovių sriubas. Sudėtyje dominuoja mononesočiosios riebalų rūgštys.

CGM
Oliveira

Alygvuogės

Apdovanotas Aliejus

Aliejus išpilstytas į tamsaus stiklo 250 mL butelius.

„CARM Premium“ alyvuogių aliejus pelnęs daug apdovanojimų Portugalijoje ir už jos ribų. Vieni svarbiausių: aukso medalis Feira Nacional de Olivicultura (Portugal, 2020), BIOL aukso medalis (2020, 2018), sidabro medalis Japan Olive Oil Prize (2019, 2018), aukso medalis EVO-IDOC (2019, 2018).

CARM PREMIUM galite įsigyti Portugališko vyno ambasados parduotuvėje K. Donelaičio g. 79-1B, Kaune arba internetu www.portugaliskas.lt .

Kur mus rasti?