Portugališko vyno

PRIVATUMO TAISYKLĖS

Geriausio vyno tradicijos

MB Apetitus LT (www.portugaliskas.lt) privatumo taisyklės

MB Apetitus LT valdo interneto svetainę https://www.portugaliskas.lt, kurioje teikiamos PASLAUGOS. Duomenų valdytojo MB Apetitus LT kontaktiniai duomenys: adresas Ąžuolyno g. 10, Gervėnupio k., LT-53162 Kauno r., tel. nr. 8 614 77243 , el. p. info@portugaliskas.lt.

Šis puslapis yra naudojamas tinklalapio lankytojams informuoti apie mūsų politiką, susijusią su asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, jei kas nors nusprendė naudoti mūsų Paslaugą – www.portugaliskas.lt svetainę.

Jei nuspręsite naudoti mūsų Paslaugą, tada jūs sutinkate su šia politika rinkti ir naudoti informaciją. Asmeninė informacija, kurią renkame, naudojama teikiant ir tobulinant Paslaugą. Mes nenaudosime ir nedalinsime jūsų informacijos niekam, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento NR. 2016/679 (ES) (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose ir priežiūros institucijos rekomendacijose ar nurodymuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Siekdami geresnės patirties naudojantis mūsų Paslauga, galime pareikalauti, kad pateiktumėte tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų vardą, telefono numerį ir pašto adresą. Mūsų surinkta informacija bus naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę.

Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per MB Apetitus LT, paskyras „Facebook“ tinkle.

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie jus, jūsų įrenginį ar Jūsų naudojimąsi mūsų svetainių turiniu su jūsų sutikimu.

Jeigu Jūs pateikiate mums kito asmens duomenis, mes laikome, kad Jūs esate tinkamai gavę iš to asmens sutikimą dėl jo asmens duomenų pateikimo.

Prisijungti duomenys

Norime jus informuoti, kad kai lankotės mūsų svetainėje, renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė mums siunčia, vadinamą žurnalo duomenimis. Į šiuos žurnalų duomenis gali būti įtraukta tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės versija, lankomi mūsų Paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Asmens duomenų saugojimas ir terminai

Asmens duomenų saugojimo terminus nustatome vadovaudamiesi įstatymais, norminių teisės aktų reikalavimais bei priežiūros ar kitos kompetentingos institucijos nurodymais. Jeigu šie reikalavimai nėra nustatyti, duomenų saugojimo terminai nustatomi atsižvelgiant į mūsų viešuosius interesus, tačiau terminas neviršija daugiau nei 2 metų. Pasibaigus duomenų saugojimo terminui, Jūsų duomenys ištrinami taip, kad jų nebūtų galima atgaminti arba nuasmeninami taip, kad nebūtų galimybės Jūsų identifikuoti.

Įprastai asmens duomenys saugomi tokiais terminais:

  • IT sistemų įrašai (prisijungimo informacija) – 1 metai;
  • analitikos duomenys – įprastai šie duomenys renkami automatiškai Jums naudojantis svetaine ir yra anonimizuojami / subendrinami netrukus po jų gavimo.

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie dažniausiai naudojami kaip anoniminis unikalus identifikatorius. Jie siunčiami į jūsų naršyklę iš jūsų lankomos svetainės ir yra saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Mūsų svetainė naudoja šiuos „slapukus“ informacijos rinkimui ir mūsų Paslaugų tobulinimui. Jūs turite galimybę priimti arba atsisakyti šių slapukų ir žinoti, kada slapukas siunčiamas į jūsų kompiuterį. Jei nuspręsite atsisakyti mūsų slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis.

Slapukų pranešime Jums pateikiame informaciją apie tai, kad naudojame slapukus. Tęsdami naudojimąsi mūsų Svetaine po to, kai parodome pranešimą apie slapukų pranešimą, sutinkate su slapukais bei patvirtinate, kad esate informuotas apie juos. Savo naršyklę galite sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų arba kad būtų prašoma Jūsų leidimo prieš juos priimant. 

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis dėl šių priežasčių:

  • palengvinti mūsų aptarnavimą;
  • teikti Paslaugą mūsų vardu;
  • Atlikti su svetaine susijusias paslaugas; arba
  • Padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Norime informuoti mūsų Paslaugos vartotojus, kad šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos. Priežastis – vykdyti užduotis, paskirtas jiems mūsų vardu. Tačiau jie įpareigoti neatskleisti ir nenaudoti informacijos jokiems kitiems tikslams.

Saugumas

Mes vertiname jūsų pasitikėjimą teikiant mums jūsų asmeninę informaciją, todėl stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones ją apsaugoti. Tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus ir patikimas, ir mes negalime garantuoti visiško jo saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tą svetainę. Atminkite, kad šios išorinės svetainės nėra mūsų valdomos. Todėl labai rekomenduojame peržiūrėti šių svetainių privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar Paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartkartėmis galime atnaujinti savo privatumo politiką. Taigi mes patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį. Apie visus pasikeitimus pranešime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iškart, paskelbus šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Kartkartėmis galime atnaujinti savo privatumo politiką. Taigi mes patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį. Apie visus pasikeitimus pranešime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iškart, paskelbus šiame puslapyje.

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?