Quinta da DEVESA 1976 Port

Devesa

Quinta da DEVESA 1976 Port

Pagamintas Quinta da Devesa vyninėje iš 1976 metų vynuogių derliaus. Brandintas daugiau nei 40 metų. Rusvai raudonos spalvos vynas su tamsiai žalios spalvos atspalviu.

Juntami vaisių žele, džiovintų vaisių, marmelado, cinamono ir kavos aromatai. Ilgai išliekantis, elegantiškas, šilkinio švelnumo poskonis.

Patiekiamas atšaldytas, jis atskleidžia visą savo subtilumą ir rafinuotumą, ypač tiekiant prie desertų su karamele, džiovintais vaisiais ir prieskoniais bei vidutinio stiprumo sūriais. Geriausia patiekti temperatūroje tarp 13 ir 14°C. Atidarius, rekomenduojama suvartoti per 2-3 mėnesius.

Kiekvienas vynas pasakoja istoriją. Tačiau Quinta da Devesa Colheitas pasakoja ją savaip. Paragauti vyno – tai paragauti istorijos, o šio 1976 m. Colheita atveju tai reiškia prisiminti balandžio mėnesį Steve Jobs ir Steve Wozniak įkurtą technologjų įmonę “Apple” ar sausio mėnesį įvykusį pirmąjį viršgarsinio lėktuvo Concorde skrydį. Concorde lėktuvas, kurio kruizinis greitis ~ 2000 km/h, iš Londono į Niujorką nuskrisdavo per 3 valandas.

arba

1976 metu vynas

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?