1976 metų vynas. Quinta da DEVESA 1976 portas 0.5 l

1976 metu vynas Quinta da Devesa 1976 portas: unikalus proginis vynas. Brandinimas: >40 metų, 550 L ąžuolo statinėse. Alkoholio koncentracija: 21,00%. Apdovanojimai: Robert Parker – 94 balai.

126,00

Aprašymas

1976 metų vynas. Quinta da Devesa 1976 portas 0.5 l

1976 metu vynas Quinta da Devesa 1976 portas: unikalus proginis vynas

Regionas: Douro, Portugalija

Vynuogių veislė: tradicinės Douro regiono vynuogės. Daugiau nei 20 veislių.

Vynas išpilstytas: 2018 m.

Brandinimas: >40 metų. 550 L ąžuolo statinėse.

Alkoholio koncentracija: 21,00%.

Vyno klasifikacija: DOC Douro

Techniniai duomenys:

  • pH – 3,73
  • bendras rūgštingumas – 4,16 g/L
  • likutinis cukraus kiekis – 102 g/L

Oenologas: José Fortunato Júnior

1976 metų vynas. Quinta da Devesa 1976 metų portas

Pagamintas Quinta da Devesa vyninėje iš 1976 metų vynuogių derliaus. Brandintas daugiau nei 40 metų. Rusvai raudonos spalvos vynas su tamsiai žalios spalvos atspalviu.

Juntami vaisių žele, džiovintų vaisių, marmelado, cinamono ir kavos aromatai. Ilgai išliekantis, elegantiškas, šilkinio švelnumo poskonis.

Patiekiamas atšaldytas, jis atskleidžia visą savo subtilumą ir rafinuotumą, ypač tiekiant prie desertų su karamele, džiovintais vaisiais ir prieskoniais bei vidutinio stiprumo sūriais. Geriausia patiekti temperatūroje tarp 13 ir 14°C. Atidarius, rekomenduojama suvartoti per 2-3 mėnesius.

Kiekvienas vynas pasakoja istoriją. Tačiau Quinta da Devesa Colheitas pasakoja ją savaip. Paragauti vyno – tai paragauti istorijos, o šio 1976 m. Colheita atveju tai reiškia prisiminti balandžio mėnesį Steve Jobs ir Steve Wozniak įkurtą technologjų įmonę “Apple” ar sausio mėnesį įvykusį pirmąjį viršgarsinio lėktuvo Concorde skrydį. Concorde lėktuvas, kurio kruizinis greitis ~ 2000 km/h, iš Londono į Niujorką nuskrisdavo per 3 valandas.

Quinta da Devesa vyno namai

Quinta da Devesa istorija prasideda XIX amžiaus pabaigoje, kai 1844 m. baronas De Forrester įsigyja žemes, patenkančias į Douro demarkacinio regiono ribas.

Porto vyno gamyba suklestėjo po 1941 metų, kai valdą perpirko Fortunato šeima. Tuo metu buvo padarytos esminės investicijos į vynuogynų plėtrą ir naujos technologinės įrangos įsigijimą.

Tik po daugiau nei 20 metų šalia porto vyno pradėti gaminti raudoni ir balti vynai. Nuo pat vyninės įsteigimo ypač didelis dėmesys buvo skiriamas gaminamų vynų kokybei. Siūlomų produktų portfelio plėtra, unikalus gaminamų produktų skonis bei nepriekaištinga kokybė sudarė galimybes įmonės žinomumo ir pardavimų augimui tiek nacionalinėje, tiek ir tarptautinėse rinkose.

Quinta da Devesa vynuogynai

Visi Quinta da Devesa vynai gaminami tik iš vyninei priklausančiuose vynuogynuose užaugintų vynuogių.

Quinta da Devesa priklauso 30 ha vynuogynų, augančių 50–500 metrų nuo jūros lygio aukštyje. Vynuogynai plyti šiauriniuose, pietiniuose ir vakariniuose Corgo ir Douro upės šlaituose. Tokios skirtingos vynuogynų augimo sąlygos sudaro puikias sąlygas unikalaus charakterio vynų atsiradimui.

Būtina paminėti, kad nuo 2016 m. vynuogynai auginami pagal Integruotos gamybos valdymo (kartais vadinamo integruota pasėlių apsauga) principus.

Portugališko vyno ambasada – Quinta da Devesa vyno daryklos atstovai Lietuvoje

Didžiuojamės, kad Portugališko vyno ambasada yra pasirinkta atstovauti šį unikalų Douro regiono vyno gamintoją.

Mūsų asortimente Quinta da Devesa vyno daryklos Colheita Porto vynai, aukščiausios kokybės baltas bei raudonas vynas.

Ypatingo paminėjimo nusipelno Quinta da Devesa Colheita kategorijos porto vynai:

  • 1944 m. vynas – Robert Parker – 95 balai;
  • 1969 m. vynas – Robert Parker – 92 balai;
  • 1970 m. vynas – Robert Parker – 93 balai;
  • 1976 m. vynas – Robert Parker – 94 balai;

Daugiau informacijos apie Quinta da Devesa ir jų gaminamus vynus rasite Doure regiono vyno daryklos paskyroje www.quintadadevesa.pt

Papildoma informacija

Gamintojas

Regionas

Butelio dydis

Metai

Vyno tipas

Saldus

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute