Džiovintų pomidorų užtepėlė / pomidorų pasta CARM 130 g

Džiovintų pomidorų užtepėlė / pomidorų pasta CARM 130 g. Aukščiausios kokybės pomidorų užtepėlė. Produktas gaunamas sumaišius saulėje džiovintus pomidorus su CARM alyvuogių aliejumi. Rekomenduojama naudoti ruošiant padažus, užpilus ar kitus gurmaniškus patiekalus. Puikiai tinka su makaronais ir ryžių patiekalais.

5,45

Aprašymas

Džiovintų pomidorų užtepėlė / pomidorų pasta CARM 130 g

Gamintojas: Casa Agrícola Roboredo Madeira

Kilmės šalis: Portugalija

Džiovintų pomidorų užtepėlė / pomidorų pasta CARM 130 g

Aukščiausios kokybės pomidorų užtepėlė. Jos gamybai naudojami džiovinti pomidorai „CARM“.

Produktas gaunamas sumaišius saulėje džiovintus pomidorus su CARM alyvuogių aliejumi. Džiovintų pomidorų užtepėlė yra paruošta naudoti.  Rekomenduojama naudoti ruošiant padažus, užpilus ar kitus gurmaniškus patiekalus. Puikiai tinka su makaronais ir ryžių patiekalais.

CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira

CARM – kultinė, atokiame Douro aukštupyje, netoli Ispanijos sienos, įsikūrusi vyno darykla. CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira sudaro šešios vynmedžių valdos, kurių bendras plotas – 90 ha.

Ūkyje gaminamas ne tik vynas, bet ir pasaulinius įvertinimus gavęs alyvuogių aliejus, auginami migdolai, išgaunamas medus.

Įmonės gaminamo vyno kokybė yra ypatingai gerai vertinama vyno kritikų, tokių kaip Rober Parker ir vyno žurnalų – Decanter, Wine Enthusiast ir kt. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir naujausias vyninės produktas – raudonas Touriga Nacional vynuogių veislės vynas be pridėtinio sieros dioksido.

Daugiau informacijos apie vyno gamintoją CARM ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetinėje svetainėje https://carm.pt/en/welcome/