Ekologiškas Alyvuogių aliejus “CARM Premium” BIO 0.50 l

Extra Virgin ekologiškas alyvuogių aliejus “CARM Premium”. Šviežių alyvuogių, obuolių ir pomidorų aromatai, džiovintų vaisių ir pipirų poskoniai.

16,49

Aprašymas

Ekologiškas Alyvuogių aliejus “CARM Premium” BIO 0.50 l

Aukščiausios rūšies extra virgin ekologiškas alyvuogių aliejus „CARM Premium“.Turi apsaugotą kilmės nuorodą DOC Trás-os-Montes ir DOC Alto Douro. Alyvuogių aliejus yra šalto spaudimo, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių ir tik mechaniniu būdu.

„CARM Premium“ alyvuogių aliejus idealiai tinka gardinti visus daržovių, žuvies ar raudonos mėsos patiekalus bei daržovių sriubas. Sudėtyje dominuoja mononesočiosios riebalų rūgštys.

Ekologiškas alyvuogių aliejus “CARP Premium” išskirtinio skonio, aukščiausios kokybės Portugališkas produktas.

Gamintojas: Casa Agrícola Roboredo Madeira

Kilmės šalis: Portugalija

„CARM Premium“ extra virgin alyvuogių aliejaus gamybai naudojamos rūšinės Madural ir Verdeal veislių alyvuogės. Aliejus tirštas, švelnaus aromato, gerai subalansuoto skonio. Stiprūs šviežių alyvuogių, obuolių ir pomidorų aromatai su lengvais džiovintų vaisių ir pipirų poskoniais. Rūgštingumas 0,1<0.2% (maks. norma 0.8%, labai geram aliejui – maks. 0.3%). Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams ir gurmanams.

Aliejus išpilstytas į tamsaus stiklo 500 mL butelius.

„CARM Premium“ alyvuogių aliejus pelnęs daug apdovanojimų Portugalijoje ir už jos ribų. Vieni svarbiausių: aukso medalis Feira Nacional de Olivicultura (Portugal, 2020), BIOL aukso medalis (2020, 2018), sidabro medalis Japan Olive Oil Prize (2019, 2018), aukso medalis EVO-IDOC (2019, 2018).

Ekologiškas Extra Virgin Alyvuogių aliejus “CARM Premium” BIO 0.50 l

CARM alyvmedžių giraitės auga Douro upės slėnio aukštupyje, pačioje šio regiono širdyje, Almendros kaimo apylinkėse. Tai yra viena iš nedaugelio Portugalijos vietovių, pasižyminčių idealiomis klimatinėmis sąlygomis, reikalingomis kokybiškų alyvuogių išauginimui. Tarp jų, skalūniniu dirvožemiu, sausu klimatu ir dideliu vasaros ir žemos oro temperatūrų skirtumu. Aliejus spaudžiamas tradiciniu būdu gamintojo nuosavoje spaudykloje.

CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira

CARM – kultinė, atokiame Douro aukštupyje, netoli Ispanijos sienos, įsikūrusi vyno darykla. CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira sudaro šešios vynmedžių valdos, kurių bendras plotas – 90 ha. Ūkyje gaminamas ne tik vynas, bet ir pasaulinius įvertinimus gavęs alyvuogių aliejus, auginami migdolai, išgaunamas medus. Įmonės gaminamo vyno kokybė yra ypatingai gerai vertinama vyno kritikų, tokių kaip Rober Parker ir vyno žurnalų – Decanter, Wine Enthusiast ir kt. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir naujausias vyninės produktas – raudonas Touriga Nacional vynuogių veislės vynas be pridėtinio sieros dioksido.

Daugiau informacijos apie vyno gamintoją CARM ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetinėje svetainėje https://carm.pt/en/welcome/