Porto vynas 40 metų Quinta dos MATTOS 0.50 l

Porto vynas 40 Quinta dos Mattos – senas, daugiau nei 40 metų ąžuolo statinėse išlaikytas, prabangaus skonio portas. Juntamas intensyvus sausų vaisių aromatas, vyrauja riešutai, lengvo šokolado kvapas. Išskirtinė skonio harmonija. Porto vynas parduodamas su gražia dėžute dovanoti.

114,00

Aprašymas

Porto vynas 40 metų / Portveinas 40 Y Quinta dos Mattos 0.50 l

Porto vynas 40 metų Quinta dos Mattos: raudonas porto vynas, DOC Douro, Portugalija
Veislės sudėtis: Tinta Amarela, Tinta Roriz ir Touriga Franca
Stiprumas: 20%
Tūris: 0,5 L

Porto vynas 40 metų Quinta dos Mattos – prabangaus skonio portas

Dera su: jautiena, mėlynuoju sūriu, desertais

Coimbra de Mattos

Coimbra de Mattos – Douro regione, Peso da Regua vietovėje įsikūrusi vyno darykla, kurios vyno gamybos istorija ir tradicijos siekia net XVII amžių. Būtent tada Francisco Ayres de Carvalho e Maria de Mattos atsikraustė į šį regioną ir pradėjo vyno gamybos verslą. Portugališko vyno ambasadoje galite rasti ne tik šios vyno daryklos gaminamų puikių reserva ir grande reserva vynų, bet ir 1858 metų derliaus kolekcinio Porto Valriz vyno.

Saugodama vyndarystės paveldą ir tradicijas įmonė atrestauravo šioje teritorijoje XVI a. veikusią vyno daryklą su originaliu išplanavimu ir įrengimais. Šis muziejus tapo išskirtiniu regiono traukos objektu.

Daugiau informacijos apie Coimbra de Mattos / Quinta dos Mattos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://coimbrademattos.com/

Vynuogynuose auginamos šios vynuogių veislės: Aragonese (Tinta Roriz), Bastardo, Mourisco, Tinta Barroca, Tinta Francisca, Touriga Franca, Touriga Nacional ir Tinta Amarela (Trincadeira). Baltosios veislės yra: Arinto, Gouveio arba Verdelho, Malvasia Fina, Rabigato, Siria ir Viosinho.

Visi vynuogynai kultivuojami remiantis integruotos vynininkystės standartais.