Arinto GRANDE RESERVA 2015 0.75 l

Juntami balto vaisių minkštimo ir egzotinių vaisių uogienės poskoniai. Intensyvios avižinių dribsnių, vanilės, minkštos karamelės natos. Vynas kompleksiškas, skonis ilgai išliekantis.

31,99

Aprašymas

Vyno tipas: Rūšinis baltas – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015 Bairrada DOC
Veislės sudėtis: Arinto

Tūris: 0,75 L

Dera su: aštria šalta mėsa, kepta žuvimi, kepta arba troškinta balta ir raudona mėsa, taip pat vidutinio aštrumo sūriais.

Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015

Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015 Bairrada DOC yra vienas iš dviejų Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Grande Reserva kategorijos vynų, pelniusių pasaulinį pripažinimą. Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir raudonas rūšinis Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje. Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Čia rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno. Siūlomų vynų tarpe rasite ne tik Arinto Grande Reserva ir jau minėtą Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vyną. Mūsų asortimente – Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).
2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.cantanhede.com