Baltas vynas COLHEITA 2020 0.75 l

Vynas atrodo lyg krikštolinis. Juntamas gaivus, citrusinių ir tropinių vaisių aromatas. Vynas subalansuoto vaisinio skonio. Iš tiesų geros kokybės, nebrangus baltas vynas.

 

9,99

Aprašymas

Baltas vynas COLHEITA 2020 – kokybiškas, nebrangus baltas vynas

Baltas vynas Cantanhede COLHEITA 2020: Rūšinis, nebrangus baltas vynas, Bairrada DOC, Portugalija

Veislės sudėtis: Bical, Maria-Gomes ir Arinto

Stiprumas: 12,5%

Tūris: 0,75 L

Techninės charakteristkos:

– pH: 3,20%

bendras rūgštingumas: 5,9 g/l

likutinis cukraus kiekis: 3,5 g/l

Dera su: makaronų patiekalais, virta ar kepta žuvimi, jūros gėrybėmis, kepta balta mėsa, minkštais sūriais arba be maisto. Vartoti 8 C temperatūros.

Rūšinis baltas vynas – Marques de Marialva Colheita Seleccionada Branco 2020 Bairrada DOC 

Cantanhede Colheita Seleccionada 2020 Bairrada DOC yra vienas iš trijų Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Colheita Seleccionada kategorijos vynų.

Šios kategorijos vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir maža vyno kaina. Tai geras, nebrangus baltas vynas. Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir raudonas Colheita Seleccionada 2019 bei rožinis Colheita Seleccionada 2020 metų vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje.

Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Vyno paduotuvėje rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno.

Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas. Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m.

Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

, ,