Baltas vynas Arinto RESERVA 2019 0.75 l

Vyraujančios citrusinių vaisių ir baltojo minkštimo vaisių natos, turinčios skrudintų grūdų ir egzotinių niuansų.

13,99

Aprašymas

Vyno tipas: Rūšinis baltas vynas Arinto Reserva 2019 Bairrada DOC
Veislės sudėtis: Arinto

Tūris: 0,75 L

Dera su: Viduržemio jūros patiekalais, žuvimi, jūros gėrybėmis, kepta balta mėsa, minkštais sūriais arba be maisto. Vartoti 8 C temperatūros.

Marques de Marialva Arinto Reserva 2019

Marques de Marialva Bical Reserva 2018 Bairrada DOC yra vienas iš trijų Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Reserva kategorijos vynų, pelniusių pripažinimą. Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir dar vienas rūšinis baltas Arinta vynuogių veislės reserva 2019 bei raudonas rūšinis Marques de Marialva Tinto Reserva 2015 Baga vynuogiu vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje. Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Čia rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno. Siūlomų vynų tarpe rasite ne tik Bical ir  Arinto Reserva, bei jau minėtą Marques de Marialva Tinto Reserva 2015 vynuogiu vyną. Mūsų asortimente – Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).
2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

 

Papildoma informacija

Butelio dydis

Gamintojas

Metai

Regionas

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas

Vyno tipas

Sausas

Vynuogių veislė