Conde de Cantanhede Baga RESERVA branco 2021 0.75 l

Conde de Cantanhede Baga Rezerva 2021 – ypač retas atvejis, kai baltas vynas gaminamas iš raudonųjų vynuogių. Stiprumas: 12,0%. Tūris: 0,75 L.

20,99

Aprašymas

Conde de Cantanhede Baga RESERVA branco 2021

Conde de Cantanhede Baga RESERVA branco 2021: Bairrada DOC, Portugalija

Veislės sudėtis: Baga 100%

Stiprumas: 12,0%

Tūris: 0,75 L

Techninės charakteristikos:

– bendrasis rūgštingumas: 6,9 g/L

– pH: 3,20

– likutinis cukraus kiekis < 3 g/L

Gamybos procesas:  vynuogės nuskintos nuo šakelių ir išspaustos. Fermentacija 18 C temperatūroje plieninėse talpyklose.

Brandinimas: 6 mėn. plieno talpyklose su mielėmis “Sur lies” ir “Bâtonnage”.

Conde de Cantanhede Baga RESERVA branco 2021 0,75L Bairrada DOC

Intensyvios citrinos geltonumo spalvos vynas. Juntamos raudonųjų vaisių žele, lengvai skrudintų javų natos. Vaisinio skonio vynas su ilgai išliekančiais poskoniais.

Dera su: Viduržemio jūros virtuvės patiekalais iš žuvies ir baltos mėsos. Taip pat su mėsos gaminiais (pvz. kumpiu) ir minkštaisiais sūriais.

Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 8 C temperatūros.

Conde de Cantanhede Baga RESERVA branco 2021  – geras vynas pirkti ir dovanoti

Conde de Cantanhede Baga RESERVA branco 2021 0,75L Bairrada DOC yra vienas iš dvidešimties Portugališko vyno ambasados siūlomų Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede vynų.

Bairrada regiono vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir palyginti nedidele vyno kaina.

Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas.

Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas