-4%

Extra Virgin alyvuogių aliejus Quinta de Lemos Galega 0.50 l

Aukščiausios rūšies extra virgin alyvuogių aliejus Galega. Ypač mažo rūgštingumo: 0,09% – 0,12%. Aliejus išpilstytas į tamsaus stiklo 500 mL butelius.

23,99

Aprašymas

Extra Virgin alyvuogių aliejus Quinta de Lemos Galega 0.50 l

Aukščiausios rūšies extra virgin alyvuogių aliejus Galega. Turi apsaugotą kilmės nuorodą DOC Dao. Alyvuogių aliejus yra šalto spaudimo, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių ir tik mechaniniu būdu.

Extra virgin alyvuogių aliejus Galega – išskirtinio skonio, aukščiausios kokybės Portugališkas produktas.

Gamintojas: Quinta de Lemos

Kilmės šalis: Portugalija

Galega – tipiška Portugališka alyvuogių veislė. Uogos cilindro formos, intensyviai juodos spalvos. Derlių nuimti sudėtinga, nes vaisiai ypač tvirtai laikosi prie alyvmedžio šakelių.

Galega alyvuogių aliejus yra puikiai subalansuotas. Pastebimi saldžiai švelnūs vaisių poskoniai. Kvapas malonus. Juntamos prinokusių obuolių, alyvmedžio lapų ir riešutų natos. Stiprūs šviežių alyvuogių, obuolių ir pomidorų aromatai su lengvais džiovintų vaisių ir pipirų poskoniais.

Kruopščiai nuskintos alyvuogės apdorojamos per 24 valandas, taip išsaugant aliejaus šviežumą ir kokybę. Aliejus yra ypač mažo rūgštingumo: 0,09% – 0,12%. Labai geru aliejumi laikomas toks aliejus kurio rūgštingumas mažesnis nei 0.3%. Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams ir gurmanams.

Aliejus išpilstytas į tamsaus stiklo 500 mL butelius.

Quinta de Lemos alyvmedžių plantacija

Quinta de Lemos turi 7 Ha alyvmedžių giraitę, iš kurių 6 Ha vykdomas konversijos į biodinaminį ūkį procesas. Iš viso auginama apie 2500 alyvmedžių. Integruotos žiedinės ekonomikos priemonės demonstruoja pagarbą supančiai aplinkai.

Didžioji dalis darbų alyvmedžių ūkyje atliekama rankiniu būdu. Technika naudojama tik medžių sodinimui ir dirvožemio paruošimui. Derlius nuimamas rankiniu būdu. Nuo žemaūgių medelių (Arbequina, Verdial) alyvuogės skinamos rankomis tiesiai nuo medžio. Nuimant derlių nuo aukštesnių alyvmedžių yra naudojama ant šakų tvirtinama vibracinė įranga, kuri nepažeidžia vaisių ir nedaro žalos medienai.

Mesa de Lemos – Michelin žvaigždute įvertintas vyninės restoranas

Vyno daryklai priklauso restoranas Mesa de Lemos, kuriam vadovauja virtuvės šefas Diogo Rocha. Restoranas dar 2019 m. įvertintas viena Michelin žvaigždute. Šį savo pasiekimą išlaiko ir toliau. Patiekalų gamybai yra naudojamas ūkyje užaugintas alyvuogių aliejus.

Su gaminamais patiekalais derinamas aukščiausios kokybės Quinta de Lemos vyno daryklos vynas.

Tiek alyvuogių aliejaus tiek ir vyno rasite Portugališko vyno ambasados delikatesų parduotuvėlėje.

Tarptautinis Quinta de Lemos vyno pripažinimas

Quinta de Lemos buvo išskirtinė nuo pat pirmųjų savo veiklos metų. 2013-ieji tapo ilgai laukto tarptautinio pripažinimo metais. Vyno daryklos „Dona Georgina 2005“ gavo labiausiai vertinamus apdovanojimus visame pasaulyje. Tarp kurių: aukso medalis kasmet Jungtinėje Karalystėje vykstančiame International Wine Challenge (IWC) konkurse, Portugalijos raudonojo vyno trofėjus ir Dão Trofėjus. IWC konkurse Dona Georgina 2005 laimėjo specialų James Rogers Trophy apdovanojimą. Tuo pačiu Dona Georgina 2005 buvo įtraukta į geriausių pasaulio vynų penketuką.

Robertas Parkeris visus 2011 m. ir 2012 m. derliaus Quinta de Lemos vynus įvertino 90 ir daugiau balų. Aukščiausias įvertinimas – 94 balai. Taip įvertintos buvo tik kelios vyno daryklos visame pasaulyje.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad Portugališko vyno ambasada buvo pasirinkta atstovauti šią išskirtinę Dao regiono vyno daryklą.

Portugališko vyno ambasadoje rasite šiuos Michelin žvaigždute įvertinto restorano šefo pasitikėjimą pelniusius Quinta de Lemos produktus:

– Raudoną vyną. Tarp jų, vienos vynuogių veislės vynas Tinta Roriz (100%), Alfrocheiro (100%) ir Jaen (100%). Raudonųjų vynuogių veislių mišinių kategorijai priklauso pasaulinio garso Dona Geraldine (Touriga Nacional 80% / Tinta Roriz 20%), Dona Louise (Touriga Nacional / Tinta Roriz / Jaen) ir Dona Santana (Touriga Nacional / Tinta Roriz / Alfrocheiro / Jaen) vynai.

– Baltą vyną. Išskirtinio skonio ir kokybės Dona Paulete vyną iš Dao regionui būdingų Encruzado (100%) vynuogių.

Putojantį vyną. Unikalų baltą putojantį vyną Gege branco net iš 4 raudonųjų vynuogių veislių (Touriga Nacional / Tinta Roriz / Jaen / Alfrocheiro) mišinio. Taip pat rožinį Gege rose iš Touriga Nacional (100%) vynuogių.

Extra virgin kategorijos rūšinį Alyvuogių aliejų. Alyvuogių aliejų Arbequina (100% Arbequina), alyvuogių aliejų Cobrancosa (100% Cobrancosa) ir alyvuogių aliejų Galega (100% Galega).

Daugiau informacijos apie Quinta de Lemos ir jos gaminamus vynus bei alyvuogių aliejų rasite vyno daryklos paskyroje.