-3%

Žalieji pipirai įdaryti sūriu, aliejuje CARM 280 g

Žalieji pipirai įdaryti sūriu, aliejuje CARM 280 g. Tikras malonumas rafinuotiausiems Viduržemio jūros regiono skonių mėgėjams. Sūriu įdaryti pipirai puikiai tinka kaip aperityvas, pradinis patiekalas arba su pagrindiniais patiekalais.

14,10

Aprašymas

Žalieji pipirai įdaryti sūriu, aliejuje CARM 280 g

Gamintojas: Casa Agrícola Roboredo Madeira

Kilmės šalis: Portugalija

Sudėtis: alyvuogių aliejus, sūris (karvės pieno fermentinis su druska) 34 proc., žalieji pipirai 28 proc, rūgštingumo reguliatoriai: citrinos rūgštis, vyno actas, druska

Maistingumas 100 g:

  • energetinė vertė 1403KJ/253 Kcal
  • riebalai 11 g, iš kurių sočiųjų riebalų rugščių 6,0  g, nesočiųjų riebalų rugščių 32,18 g
  • angliavandeniai 1 g
  • baltymai 7,5 g
  • skaidulos 3,2 g
  • druksa 1 g
  • kalcis 16,30 mg, geležis 1,9 mg, kalis 138,8 mg, Vitaminas A 0,9 mg

Alergenai: gali būti aptinkami žuvies, riešutų, kiaušinių, pieno pėdsakai

Žalieji pipirai įdaryti sūriu, aliejuje CARM 280 g

Gurmaniškam produktui naudojamos švelniai aštrūs žalieji pipirai. Joms pritaikytas vienas iš labiausiai subrendusių ir subtilių CARM alyvuogių aliejų. Žalieji pipirai skinami nuo rugsėjo iki spalio. Rankiniu būdu yra atrenkami tik kokybiškiausi vaisiai. Pamirkius sūryme ir pašalinus sėklytes, pipirai nuplaunami, nusausinami ir įdaromi subtiliu sūriu.

Tikras malonumas rafinuotų Viduržemio jūros regiono skonių mėgėjams. Sūriu įdaryti pipirai puikiai tinka kaip aperityvas, pradinis patiekalas arba su pagrindiniais patiekalais.

CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira

CARM – kultinė, atokiame Douro aukštupyje, netoli Ispanijos sienos, įsikūrusi vyno darykla. CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira sudaro šešios vynmedžių valdos, kurių bendras plotas – 90 ha.

Ūkyje gaminamas ne tik vynas, bet ir pasaulinius įvertinimus gavęs alyvuogių aliejus, auginami migdolai, išgaunamas medus.

Įmonės gaminamo vyno kokybė yra ypatingai gerai vertinama vyno kritikų, tokių kaip Rober Parker ir vyno žurnalų – Decanter, Wine Enthusiast ir kt. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir naujausias vyninės produktas – raudonas Touriga Nacional vynuogių veislės vynas be pridėtinio sieros dioksido.

Daugiau informacijos apie vyno gamintoją CARM ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetinėje svetainėje https://carm.pt/en/welcome/