10 metu Moscatel de Setubal 0.5 l

Moscatel de Setubal 10 metų – moscatel vynuogių (100%) saldus desertinis vynas. Gamintojas: Antonio Saramago Vinhos. Stiprumas: 18,5%. Dera su: desertais

29,99

Aprašymas

10 metu Moscatel de Setubal 0,5L

Vyno tipas: 10 metų Moscatel de Setubal – moscatel vynuogių saldus desertinis vynas, DOC Setubal, Portugalija

Veislės sudėtis: 100% Moscatel

Tūris: 0,5 L

Stiprumas: 18,5%

Dera su: desertais

Antonio Saramago Vinhos

2002 metais Setubalio regione įkurta vyndario António Saramago vyno darykla.  Įmonės gamybos tradicija remiasi 3 pagrindiniais principais: ypatingai aukšta kokybe, Portugališko identiteto puoselėjimu ir aistra kūrybai.

Portugališko vyno ambasadoje rasite 6 raudonus, du baltus ir 3 pastiprintus šios išskirtinės Setubalio pusiasalio vyninės vynus. Atskiro dėmesio nusipelno Mustato vynuogių veislės Setubal vynai, kurie šalia Madeiros vyno ir Porto vyno pretenduoja į geriausiųjų pasaulyje pastiprintų vynų penketuką.

Antonio Saramago vyno daryklos gaminami vynai yra vertinami tiek Portugalijoje, tiek ir už jos ribų. 2011 m. „Dúvida 2008“ buvo apdovanotas kaip vienas iš „geriausių Portugalijos“ Alentežo regiono vynų. Portugališko vyno ambasadoje rasite taip pat gerai vertinamą 2011 metų deliaus „Duvida“ raudonąjį vyną.

Daugiau informacijos apie Antonio Saramago Vinhos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://asvinhos.com/

Papildoma informacija

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute