Moscatel de Setubal Antonio Saramago 2013 0.5 l

Antonio Saramago Moscatel de Setubal 2013 metų derliaus moscatel vynuogių (100 proc.) likerinis desertinis vynas. Gamintojas: Antonio Saramago Vinhos. Stiprumas: 17,5%. Tinka: su desertais.

Laikinai neturime

22,00

Aprašymas

Moscatel de Setubal Antonio Saramago 2013 0,5 – Likerinis desertinis vynas

Vyno tipas: Antonio Saramago Moscatel de Setubal 2013 – moscatel vynuogių likerinis desertinis vynas, DOC Setubal, Portugalija

Veislės sudėtis: 100% Moscatel

Tūris: 0,5 L

Stiprumas: 17,5%

Dera su: desertais

Antonio Saramago Vinhos

2002 metais Setubalio regione įkurta vyndario António Saramago vyno darykla.  Įmonės gamybos tradicija remiasi 3 pagrindiniais principais: ypatingai aukšta kokybe, Portugališko identiteto puoselėjimu ir aistra kūrybai.

Portugališko vyno ambasadoje rasite 6 raudonus, du baltus ir 3 pastiprintus šios išskirtinės Setubalio pusiasalio vyninės vynus. Atskiro dėmesio nusipelno Moscatel de Setubal vynai, kurie šalia Madeiros vyno ir Porto vyno pretenduoja į geriausiųjų pasaulyje pastiprintų vynų penketuką.

Antonio Saramago vyno daryklos gaminami vynai yra vertinami tiek Portugalijoje, tiek ir už jos ribų. 2011 m. „Dúvida 2008“ buvo apdovanotas kaip vienas iš „geriausių Portugalijos“ Alentežo regiono vynų. Portugališko vyno ambasadoje rasite taip pat gerai vertinamą 2011 metų deliaus „Duvida“ raudonąjį vyną.

Daugiau informacijos apie Antonio Saramago Vinhos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://asvinhos.com/

Papildoma informacija

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas