Pastiprintas vynas Reserva dos Socios 0.75 l

Puikus aromatinis intensyvumas, kuriame vyrauja džiovinti vaisiai ir egzotiška mediena bei cukruotų vaisių niuansai. Tai stipresnis, tačiau elegantiškas vynas.

12,99

Aprašymas

Pastiprintas vynas Reserva dos Socios 0.75 l

Pastiprintas vynas Reserva dos Socios: Bairrada DOC, Portugalija

Veislės sudėtis: Baga, Jaen, Touriga-nacional ir Aragonez

Tūris: 0,75 L

Dera su: aperityvu, desertais ir laisvalaikio metu.

Reserva dos Socios 0,75 L – Pastiprintas vynas

Pastiprintas vynas pagamintas pagal geriausias prie Atlanto vandenyno išsidėsčiusio Bairrada regiono vyno gamybos tradicijas.

Kadangi tik Douro regione pagamintas likerinis vynas / pastiprintas vynas gali būti vadinamas Porto vynu, šio vyno etiketėje nerasite žodžio Portas. Portugališko vyno ambasadoje rasite du Adega de Cantanhede pastiprintus vynus. Jau minėtą Reserva dos Socios bei Singular.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų.

Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/