Likerinis vynas Singular Bairrada DOC 2017 0.50 l

Likerinis vynas Singular – intensyvus ir kompleksiškas. Vyrauja raudoni vaisiai, ypač subrendusi vyšnia, raudona vaisių želė ir gerai prinokę miško uogos. Itin ilgai išliekantys poskoniai. Vynas su dėžute.

29,99

Aprašymas

Likerinis vynas Singular Bairrada DOC 2017 0.50 l

Likerinis vynas Singular, Bairrada DOC, Portugalija

Veislės sudėtis: Baga, Touriga Nacional ir Tinta Roriz

Tūris: 0,5 L

Stprumas: 19,5%

Brandinimas: su nuosėdomis plieninėse talpyklose, vėliau buteliuose

Likerinis vynas dera su: aperityvu, desertais, sūriais, šviežiais vaisiais.

Singular Bairrada DOC 0,5 L – Likerinis vynas

Pastiprintas vynas pagamintas pagal geriausias prie Atlanto vandenyno išsidėsčiusio Bairrada regiono vyno gamybos tradicijas.

Kadangi tik Douro regione pagamintas likerinis vynas / pastiprintas vynas gali būti vadinamas Porto vynu, šio vyno etiketėje nerasite žodžio Portas.

Portugališko vyno ambasadoje rasite du Adega de Cantanhede pastiprintus vynus. Jau minėtą Singular bei Reserva dos Socios.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų.

Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

Papildoma informacija

Gamintojas

Regionas

Vyno tipas

Saldus

Butelio dydis

Vynuogių veislė

, ,

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute

Metai