10 metu portas LEONARDO 0.50 l – Porto vynas

Tai Quinta do Mourao gamybos porto vynas. Skonis koncentruotas, jaučiami irisų ir riešutų prieskoniai. Kompleksiški razinų ir kitų džiovintų vaisių aromatai.  Vynas yra sudėtingas ir turi ilgai išliekantį klevų sirupo skonį. 10 metų portas LEONARDO unikalus mažos vyninės produktas už prieinamą kainą.

Laikinai neturime

19,99

Aprašymas

10 metu portas LEONARDO 0,5 L – Porto vynas

10 metu portas Leonardo: raudonas Porto vynas, DOC Douro, Portugalija

Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinto Cão

Stiprumas: 20%

Tūris: 0,5 L

Ph: 3,37

Likutinis cukraus kiekis: 126 g/L

Dera su: desertais, skrudintais migdolais, riešutais ar ilgai brandintais sūriais

10 metu portas Leonardo – unikalus mažos vyninės produktas už prieinamą kainą

Portugališko vyno ambasadoje taip pat galite rasti 20 metų senumo, 30 metų senumo ir 40 metų senumo šios tradicinės, mažos vyninės porto vyno.

Quinta do Mourao

Quinta do Mourao vyno daryklos istorija prasidėjo 1972 metais, kai Mário Braga nusprendė grįžti į savo ištakas ir įsigijo 5 valdas Douro slėnyje. Įmonėje dirba ir prie jos vadovavimo prisideda jau trečioji giminės karta. Vyninėje gaminami porto vynai išsiskiria savo nepriekaištingu skoniu ir yra vertinami kaip prestižiniai ne tik Portugalijoje bet ir už jos ribų.

Portugališko vyno ambasadoje rasite tiek raudonąjį vyną Rio Bom 2015, tiek ir 10 metų, 20 metų, 30 metų bei 40 metų senumo S. Leonardo porto vynus.

Daugiau informacijos apie Quinta do Mourao ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadomourao.pt/