Brendis XO 20 metų Marques de Marialva 0.5 l

Brendis 20 Y Marques de Marialva XO  – Portugališkas vyno spiritinis gėrimas. Dera su šokoladu, džiovinais vaisiais. Puikiai tinka kaip aperityvas. 2021 metais tarptautinė IWSC (Jungtinė Karalystė) žiuri skyrė šiam gėrimui 92 balus ir apdovanojo Sidabro medaliu.

59,99

Aprašymas

BRENDIS XO 20 Y Marques de Marialva 0.5 l

Brendis 20 Y Marques de Marialva XO: spiritinis vyno gėrimas

Regionas: Bairrada, Portugalija

Brandinimas: 20 metų 225 litrų talpos Limousin ąžuolo statinėse

Alkoholio koncentracija  (º) : 40% alc/vol

Klasifikacija: DOC Bairrada

Oenologas: Osvaldo Amado

Tūris: 0,5 L

Brendis 20 Y Marques de Marialva XO dera su: šokoladu, džiovinais vaisiais

Puikiai tinka kaip aperityvas

Brendis XO 20 Y Marques de Marialva  – Vyno spiritinis gėrimas

Brendis pagamintas pagal geriausias Bairrada regiono vyno ir spiritinių gėrimų gamybos tradicijas. Brendis Marques de Marialva 20 metų brandintas 225 litrų Limousin ąžuolo statinėse.

2021 metais tarptautinė IWSC (Jungtinė Karalystė) žiuri skyrė 20 metų XO Marques de Marialva 92 balus ir apdovanojo Sidabro medaliu.

Vyno spiritiniam gėrimui būdingas vaisiškas aromatas. Juntamos skrudintų pupelių, vanilės, džiovintų juodųjų slyvų ir džiovintų vynuogių natos. Portugališko vyno ambasadoje rasite ir du likerinius Adega de Cantanhede pastiprintus vynus: Singular bei Reserva dos Socios.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų.

Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

Papildoma informacija

Gamintojas

Regionas

Butelio dydis

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute