Vintage port 2016. Porto vynas VALRIZ 0.75 l

Intensyvus prinokusių juodųjų vaisių, gervuogių ir juodųjų vyšnių aromatas. Koncentruotas, subalansuotos struktūros, jaučiami taninai, vaisių natos. Ilgai išliekantys poskoniai.

41,99

Aprašymas

Vintage port 2016. Porto vynas VALRIZ 0.75 l

Vintage port 2016. Porto vynas VALRIZ 0.75 l: raudonas porto vynas, DOC Douro, Portugalija

Veislės sudėtis: Tinta Amarela, Tinta Roriz, Touriga Franca

Stiprumas: 19,5%

Tūris: 0,75 L

Oenologas: Jean-Hugues Gros

Vintage port 2016. Porto vynas VALRIZ 0.75 l

Tamsios spalvos su purpuriniu atspalviu porto vynas. Intensyvus prinokusių juodųjų vaisių, gervuogių ir juodųjų vyšnių aromatas. Koncentruotas, subalansuotos struktūros, jaučiami taninai, vaisių natos. Ilgai išliekantys poskoniai.

Rekomenduojama patiekti 16 – 18ºC

Dera su: minkštais sūriais, rūkytais sūriais, “fois gras”, kepenų paštetu ir džiovintais vaisiasis.

Coimbra de Mattos

Coimbra de Mattos – Douro regione, Peso da Regua vietovėje įsikūrusi vyno darykla, kurios vyno gamybos istorija ir tradicijos siekia net XVII amžių. Būtent tada Francisco Ayres de Carvalho e Maria de Mattos atsikraustė į šį regioną ir pradėjo vyno gamybos verslą.

Portugališko vyno ambasadoje galite rasti ne tik šios vyno daryklos gaminamų puikių reserva ir grande reserva vynų, bet ir 1858 metų derliaus kolekcinio Porto Valriz vyno.

Saugodama vyndarystės paveldą ir tradicijas įmonė atrestauravo šioje teritorijoje XVI a. veikusią vyno daryklą su originaliu išplanavimu ir įrengimais. Šis muziejus tapo išskirtiniu regiono traukos objektu.

Daugiau informacijos apie Coimbra de Mattos / Quinta dos Mattos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://coimbrademattos.com/

Vynuogynuose auginamos šios vynuogių veislės: Aragonese (Tinta Roriz), Bastardo, Mourisco, Tinta Barroca, Tinta Francisca, Touriga Franca, Touriga Nacional ir Tinta Amarela (Trincadeira). Baltosios veislės yra: Arinto, Gouveio arba Verdelho, Malvasia Fina, Rabigato, Siria ir Viosinho.

Visi vynuogynai kultivuojami remiantis integruotos vynininkystės standartais.

Papildoma informacija

Gamintojas

Regionas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

, ,

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute

Metai