Putojantis vynas Bical & Arinto Bruto 0.75 l

Putojantis vynas Marques de Marialva Bical & Arinto Bruto, Bairrada IGP, Portugalija. Gamintojas: Adega de Cantanhede. Veislės sudėtis: Bical, Arinto. Stiprumas: 12,5%. Tūris: 0,75 L

11,99

Aprašymas

Putojantis vynas Bical & Arinto Bruto

Putojantis vynas Bical & Arinto Bruto: sausas putojantis vynas

Gamintojas: Adega de Cantanhede, Bairrada IGP, Portugalija

Veislės sudėtis: Bical, Arinto

Stiprumas: 12,5%

Tūris: 0,75 L

Putojantis vynas Bical & Arinto Bruto 0,75L Bairrada IGP

Techniniai duomenys: pH: 3,3, bendras rūgštingumas: 6,2 g/L, likutinis cukraus kiekis: 5,0 g/L.

Brandinimas: mažiausiai 9 mėn. su mielėmis ir 1 mėn. po nuosėdų pašalinimo.

Dera su: minkštais Viduržemio jūros virtuvės patiekalais iš žuvies ir baltos mėsos. Taip pat neaštriais delikatesais iš indiškos, kiniškos ir afrikietiškos virtuvės, dauguma desertų.

Putojantis vynas Bical & Arinto Bruto išsiskiria kristaline citrinos spalva su švelniai žalsvais atspalviais. Ilgai išliekančiais burbuliukais. Juntami džiovintų vaisių ir gaivūs gėliški aromatai.

Bairrada regiono putojantys vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir palyginti nedidele vyno kaina. Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir baltas sausas Blanc de Blanc bei baltas Baga Blanc de Noirs bruto 2017 metų Baga veislės vynuogių putojantis vynas.

Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje.

Portugališko vyno ambasados asortimente per 20 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų baltų, raudonų, putojančių ir pastiprintų vynų. Stipresnių, išskirtinio skonio gėrimų mėgėjams galime pasiūlyti 20 metų Marques de Marialva 20Y XO brendį.

Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas. Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Marques de Marialva produktų linija ir išskirtinė istorinė asmenybė

António Luís de Meneses, gimęs Cantanhede vietovėje, buvo pirmasis Marialvos markizas (Marques de Marialva).  Šį titulą jam suteikė Portugalijos karalius Afonsas VI už drąsą, vadovaujant portugalų būriams „Linhas de Elvas“ ir „Montes Claros“ mūšiuose.

Tai buvo svarbiausi karo, vykusio 1640-1668 m., su Ispanijos karalyste, mūšiai. Laimėjusi karą, Portugalija glutinai atgavo savo nepriklausomybę. 60 metų trukęs Ispanijos viešpatavimas buvo baigtas. Marialvos Markizas yra Portugalų karvedys ir iškili istorinė asmenybė. Jo dėka Portugalija šiandien yra nepriklausoma tauta!

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/