RESERVA Putojantis vynas B&A Bruto 2019 0.75 l

Reserva putojantis vynas B&A RESERVA Bruto 2019 – intensyvus ir kompleksiškas. Vyrauja džiovinti vaisiai, juntami skrudintų migdolų poskoniai. Vaisingas, gaivus ir elegantiškas. Geras vynas pirkti ir dovanoti.

16,99

Aprašymas

RESERVA Putojantis vynas B&A Bruto 2019

Reserva putojantis vynas B&A Bruto 2019: Bairrada DOC, Portugalija
Veislės sudėtis: Bical ir Arinto
Stiprumas: 12,5%
Tūris: 0,75 L

RESERVA putojantis vynas B&A Bruto 2019

Dera su: minkštais Viduržemio jūros virtuvės patiekalais iš žuvies ir baltos mėsos. Taip pat neaštriais delikatesais iš indiškos, kiniškos ir afrikietiškos virtuvės, dauguma desertų.

RESERVA putojantis vynas B&A Bruto 2019 – geras vynas pirkti ir dovanoti

Reserva putojantis vynas B&A RESERVA Bruto 2019 0,75L Bairrada DOC yra vienas iš šėšių Portugališko vyno ambasados siūlomų Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede putojančių (espumante) vynų.

Bairrada regiono putojantys vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir palyginti nedidele vyno kaina. Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir baltas sausas Blanc de Blanc bei baltas Baga Blanc de Noirs bruto Baga veislės vynuogių putojantis vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje. Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų baltų, raudonų, putojančių ir pastiprintų vynų.

Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas. Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą.

Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

,