1998 metų vynas MESSIAS BAGA GARRAFEIRA Tinto 0.75 l

MESSIAS BAGA GARRAFEIRA Tinto 1998 – sausas Bairrada regiono raudonas vynas. Veislės sudėtis: Baga 100%. Stiprumas: 13,5%. Tūris: 0,75L. Įvertinimas: 19 / 20 – VINHO Grandes Escolhas

59,99

Aprašymas

1998 metų vynas MESSIAS BAGA GARRAFEIRA Tinto 0.75 l

1998 metų vynas MESSIAS BAGA GARRAFEIRA Tinto  0.75 l: Bairrada, Portugalija

Veislės sudėtis: Baga 100%

Stiprumas: 13,5%

Gamybos apimtis: 1500 butelių

1998 metų vynas MESSIAS BAGA GARRAFEIRA Tinto 0.75 l

Intensyvios rubino spalvos su rusvais atspalviais vynas. Intensyvus ir sudėtingas aromatas. Juntamos prieskonių, balzamiko, šitake grybų, triufelių, tabako natos. Subalansuotas rūgštingumas. Ilgai išliekantys poskoniai.

Tinkamas tiek vartojimui, tiek ir tolesniam brandinimui.

Techniniai duomenys

Gamintojas: Vinhos Messias SA

Oenologas: António Dias Cardoso

Likutinis cukraus kiekis: 1,5 g/l

Vartoti: atvėsintą iki 16-18 C

Gamybos procesas: Rankomis skintas derlius. Uogos nuskintos nuo šakelių ir išspaustos. Alkoholinė fermentacija cementinėse talpyklose. 24 mėn. brandintas didelėse naudotose prancūziško ąžuolo statinėse. 22 metus – buteliuoise Caves Messias rūsiuose.

Įvertinimai: nedažnai sutinkamas atvejis, tačiau vyno darykla yra priėmusi sprendimą nedalyvauti tarptautiniuose konkursuose.

Vientelis Baga Garrafeira 1998 įvertinimas – specializuoto vyno žurnalo “VINHO – GRANDES ESCOLHAS” suteiktas 19 /20 balų.

Dera su: raudonos mėsos patiekalais, minkštais ir aštresniais sūriais

Portugališko vyno ambasadoje rasite geriausius Messias šeimai priklausančių vyno daryklų produktus iš trijų regionų:

  • Dao regionas: raudonas vynas – Reserva Tinto
  • Bairrada regionas: putojantys vynai – Messias sur Lie, Messias Bruto Branco ir Messias Millessime Grande Cuvee
  • Douro regionas: įvairių metų Colheita ir Vintage porto vynai

Atskiro paminėjimo nusipelno raudonas vynas Triunvirato no. 7. Ir XO kategoriją atitinkantis brendis – Aguardente Avo Velhissima.

Raudonas vynas Triunvirato gaminamas tik išskirtiniais metais iš rinktinių trijuose skirtinguose regionuose (Bairrada, Dao ir Douro) užaugintų geriausių vynuogių. Brendis Avo Velhissima – ypač aukštos kokybės ir riboto kiekio vyninės produktas.

Caves Messias vyno darykla

Caves MESSIAS vyno daryklos istorija skaičiuoja beveik 100 metų. Ją 1926 metais įkūrė Messias BAPTISTA. Nors ir išaugusi, bendrovė ir toliau priklauso Messias šeimai.

1930–1940 m. Messias Baptista įsigijo keletą apleistų vynuogynų Bairrada regione. Buvo atgaivinti seni ir pasodinti nauji vynuogynai. Bairrada regiono Mealhada vietovėje šiuo metu yra įsikūrusi pagrindinė vyno daryklos buveinė.

1956 metais Douro regione įsigyja Quinta do Cachão. Tai daugiau nei 200 Ha ūkis São João da Pesqueira vietovėje.

Tęsdama įsigijimų politiką, kurios laikėsi įmonės įkūrėjas Messias Baptista, vyno darykla 1999 metais įsigijo Quinta do Penedo. Quinta do Penedo ūkis, kurio plotas siekia apie 20 Ha, įsikūręs pačioje Dao regiono širdyje.

Nors Caves Messias vynų asortimentas gana platus, bene didžiausias dėmesys skiriamas vienam iš Portugalijos simbolių – portveinui. Darykla naudoja tradicinį portveino gamybos būdą, kuris suteikia šiam produktui ypatingo stiprumo ir skonio subtilumo.

Be portveino, Caves Messias taip pat gamina įvairių rūšių raudonuosius, baltuosius, rožinius ir putojančius vynus. Vynų asortimente galima rasti tiek jaunų ir vaisingų vynų, tiek ir tokių, kurie puikiai tinka ilgesniam brandinimui ir senėjimui.

Dėl savo aukštos kokybės, Caves Messias vynai yra vertinami vyno gerbėjų, kritikų ir profesionalių. Vyno darykla tęsia šeimos tradiciją, gamindama kokybiškus vynus, kurie žavi gerbėjus visame pasaulyje. Bendrovė eksportuoja apie 65% savo produkcijos į penkis žemynus.

Daugiau informacijos apie Caves Messias vyno daryklą rasite bendrovės internetinėje paskyroje.

Papildoma informacija

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Vynuogių veislė

Butelio dydis

Gamintojas

Metai

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute