TRIUNVIRATO no.7: Trijų Regionų raudonas vynas 2017 0.75 l

TRIUNVIRATO no.7: sausas, trijų Portugalijos regionų vynuogių raudonas vynas.  Stiprumas: 13,5%. Tūris: 0,75l. Tarptautinis įvertinimas: Robert Parker, The Wine Advocate (95/100)

59,99

Aprašymas

TRIUNVIRATO no.7: Trijų Regionų raudonas vynas 2017 0.75 l

TRIUNVIRATO no.7: sausas, raudonas Portugališkas vynas

Veislės sudėtis:

>90% – Touriga Nacional, Syrah
<10% – Touriga Franca, Tinto Cão, Baga

Vyną sudaro 60 proc. Douro ir Dao regionuose (Touriga Franca, Touriga Nacional, Tinto Cão) ir 40 proc. Bairrados regione užaugintų vynuogių (Baga, Syrah).

Stiprumas: 13,5%

Techniniai duomenys

Gamintojas: Vinhos Messias SA

Oenologas: João Soares

Likutinis cukraus kiekis: 1,9 g/l

Vartoti: atvėsintą iki 16-18 C

Apdovanojimai: Robert Parker, The Wine Advocate (95/100)

Gamybos procesas ir vyno išskirtinumas

Vynas TRIUNVIRATO no.7 gaminamas iš trijuose skirtinguose regionuose – Dao, Bairrada ir Doure užaugintų aukščiausios kokybės vynuogių. Kiek kokio regiono vynuogių bus naudojama, priklauso tik nuo vynuogių kokybės.

Derliaus metai ant butelio nenurodomi. Manoma, kad vyno specialistai ir ekspertai (o būtent jiems yra skirtas šis vynas) turėtų žinoti, kad Triunvirato No.7 pagamintas būtent iš 2017 metų derliaus vynuogių.

Pirmieji „Triunvirato“ vynai buvo gaminami išskirtinai iš Touriga Nacional vynuogių. Siekiant didesnio vyno kompleksiškumo, buvo įtraukta ir Syrah vynuogė, kuri jau daugelį dešimtmečių naudojama Bairradoje. Kadangi Touriga Franca, Tinto Cão ir Baga veislės sudaro mažiau nei 10 proc. vyno gamybai naudojamų vynuogių, techninėse charakteristikose dažnai net nenurodomos.

Rankomis skintos ir rūšiuotos vynuogės. Tradiciniu būdu (a pied) spaustos sultys. Natūrali fermentacija. Vynas 18 mėnesių brandintas 225 litrų talpos Prancūziško ąžuolo statinėse. Nuo 2019 m. gegužės mėnesio – buteliuose.

TRIUNVIRATO no.7: TRIJŲ REGIONŲ raudonas vynas 2017 0.75 l

Tamsios rubino spalvos vynas. Kol kas švelnus, subtilai išreikštas aromatas, su laiku turėtų intensyvėti. Juntamas stipraus, kompleksiško vyno potencialas. Vynas išsiskiria aiškiais taninais, minerališkumu ir ilgai išliekančiais poskoniais.

Dera su: žuvies patiekalais, jūros gėrybėmis, makaronų patiekalais.

Portugališko vyno ambasadoje rasite geriausius Messias šeimai priklausančių vyno daryklų produktus iš trijų regionų:

  • Dao regionas: raudonas vynas – Reserva Tinto
  • Bairrada regionas: putojantys vynai – Messias sur Lie, Messias Bruto Branco ir Messias Millessime Grande Cuvee
  • Douro regionas: įvairių metų Colheita ir Vintage porto vynai

Atskiro paminėjimo nusipelno Aguardente Avo Velhissima. XO kategoriją atitinkantis Brendis – ypač aukštos kokybės ir riboto kiekio produktas.

Caves Messias vyno darykla

Caves MESSIAS vyno daryklos istorija skaičiuoja beveik 100 metų. Ją 1926 metais įkūrė Messias BAPTISTA. Nors ir išaugusi, bendrovė ir toliau priklauso Messias šeimai.

1930–1940 m. Messias Baptista įsigijo keletą apleistų vynuogynų Bairrada regione. Buvo atgaivinti seni ir pasodinti nauji vynuogynai. Bairrada regiono Mealhada vietovėje šiuo metu yra įsikūrusi pagrindinė vyno daryklos buveinė.

1956 metais Douro regione įsigyja Quinta do Cachão. Tai daugiau nei 200 Ha ūkis São João da Pesqueira vietovėje.

Tęsdama įsigijimų politiką, kurios laikėsi įmonės įkūrėjas Messias Baptista, vyno darykla 1999 metais įsigijo Quinta do Penedo. Quinta do Penedo ūkis, kurio plotas siekia apie 20 Ha, įsikūręs pačioje Dao regiono širdyje.

Nors Caves Messias vynų asortimentas gana platus, bene didžiausias dėmesys skiriamas vienam iš Portugalijos simbolių – portveinui. Darykla naudoja tradicinį portveino gamybos būdą, kuris suteikia šiam produktui ypatingo stiprumo ir skonio subtilumo.

Be portveino, Caves Messias taip pat gamina įvairių rūšių raudonuosius, baltuosius, rožinius ir putojančius vynus. Vynų asortimente galima rasti tiek jaunų ir vaisingų vynų, tiek ir tokių, kurie puikiai tinka ilgesniam brandinimui ir senėjimui.

Dėl savo aukštos kokybės, Caves Messias vynai yra vertinami vyno gerbėjų, kritikų ir profesionalių. Vyno darykla tęsia šeimos tradiciją, gamindama kokybiškus vynus, kurie žavi gerbėjus visame pasaulyje. Bendrovė eksportuoja apie 65% savo produkcijos į penkis žemynus.

Daugiau informacijos apie Caves Messias vyno daryklą rasite bendrovės internetinėje paskyroje.

Papildoma informacija

Regionas

, ,

Vyno tipas

Sausas

Vynuogių veislė

, , , ,

Butelio dydis

Gamintojas

Metai