Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 0.75 l

Gerai prinokę raudoni vaisiai, prieskoniai ir skrudintos baltos duonos natos yra persipynę harmonijoje. Itin intensyvus ir kompleksiškas.

Laikinai neturime

69,99

Aprašymas

Vyno tipas: Rūšinis raudonas vynas – Foral de Cantanhede Grande reserva 2011 Bairrada DOC
Veislės sudėtis: Baga

Tūris: 0,75 L

Dera su: kepta raudona mėsa, žvėriena, taip pat su stipresnio skonio sūriais.

Foral de Cantanhede 2011 Grande reserva 2011

Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų. Be jau minėto Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 yra dar ir du kiti Grande reserva kategorijos vynai, pelnę pasaulinį pripažinimą. Pirmasis – Foral de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National veislės vynuogių raudonas vynas Bairrada DOC . Antrasis – ne mažiau palankiai vertinamas, baltas rūšinis Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015 vynuogiu vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje. Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Čia rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno. Siūlomų vynų tarpe rasite visus tris pikius Grande Reserva kategorijos vynus: Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vyną, Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015 bei Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).
2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

 

 

Papildoma informacija

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas